جایزه بزرگ جشنواره کازابلانکای مراکش به «برنده‌ها» رسید

فیلم سینمایی «برنده‌ها» موفق به دریافت جایزه بزرگ جشنواره کازابلانکای مراکش شد.
به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «برنده‌ها» در جدیدترین حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه جشنواره کازابلانکای مراکش به نمایش درآمد و‌ موفق به دریافت جایزه بزرگ این جشنواره شد. حسن ناظر کارگردان «برنده‌ها» که به‌صورت آنلاین در مراسم اختتامیه حضور داشت، برای دریافت این جایزه از هیأت داوران و رئیس جشنواره قدردانی کرد.
در جشنواره کازابلانکای مراکش که از ۱۹ تا ۲۵ آپریل (۳۱ فروردین تا ۶ اردیبهشت) برگزار شد، فیلم سینمایی «شهرک» به کارگردانی علی حضرتی نیز در بخش مسابقه این فستیوال حضور داشت.
پخش بین‌الملل «برنده‌ها» بر عهده «دریم لب فیلم» قرار دارد و بزودی این فیلم در چند فستیوال جهانی دیگر نیز به نمایش درمی‌آید. این فیلم همچنین توسط شرکت مدرن فیلم در سینماهای انگلستان به مدت دو ماه به اکران در آمد.
رضا ناجی، حسین عابدینی، ملالی زیکریا، محمود جعفری، پارسا مقامی، هلیا محمدخانی، عزت‌الله رمضانی‌فر، شهرزاد کمال‌زاده، مانی نورمحمدی، ماهان نورمحمدی، محسن فدایی‌باش، رضا مقامی، اصغر سمسارزاده و میرطاهر مظلومی، بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
محسن مسافرچی به عنوان تهیه‌کننده ایران در این فیلم حضور دارد. پل ولش، نادیرا ماری و جنیفر آرمیتاج نیز تهیه‌کنندگان خارجی این فیلم هستند.
دیگر عوامل «برنده‌ها» عبارت هستند از: مدیر تولید: مجتبی نورمحمدی، مدیر فیلمبرداری: آرش سیفی، طراح صحنه: محمد محمدی، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 196510 و در روز شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۶:۴۴
2024 copyright.