تلاش ترامپ برای توقیف فیلمش در جشنواره کن ادامه دارد

وکلای دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا با ارسال نامه توقیف و انصراف به تهیه‌کنندگان فیلم «کارآموز» ساخته علی عباسی در تلاش برای جلوگیری از اکران این فیلم در ایالات متحده هستند.

به گزارش سینماسینما، وکلای دونالد ترامپ در تلاش هستند تا با تهدید سازندگان فیلم «کارآموز» با نامه توقف و انصراف از فروش فیلم برای اکران در آمریکا جلوگیری کنند.

این اقدام حقوقی تیم حقوقی ترامپ به دنبال اولین نمایش جهانی فیلم «کارآموز» ساخته علی عباسی در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن است.

فیلم «کارآموز» که در آن «سباستین استن» در نقش ترامپ بازی می‌کند در حالی در کن رونمایی شده که پیش از آغاز نمایش با پیامی مبنی بر سلب مسئولیت و تخیلی بودن وقایع همراه می‌شود. این فیلم نگاهی به زندگی و حرفه دونالد ترامپ می‌اندازد که به عنوان یک تاجر املاک در نیویورک در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ کار می کرد و از سوی وکیلش حمایت می شد.

در این فیلم «جرمی استرانگ» در نقش وکیل ترامپ و «روی کوهن» و «ماریا باکالووا» در نقش ایوانا همسر سابق دونالد ترامپ نقش آفرینی می‌کنند.

«کارآموز» چندان مورد استقبال منتقدان قرار نگرفته و برخی منتقدان آن را فیلمی بسیار بد با ارائه اطلاعاتی تکراری درباره دونالد ترامپ توصیف کردند، هر چند از بازیگران این فیلم تمجید کردند.

هالیوود ریپورتر گزارش داده با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، کارزار انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از ارائه تصویری بد از این نامزد انتخاباتی در پی عدم اکران فیلم «کارآموز» در آمریکا هستند. در بخش‌هایی از این فیلم ترامپ به عنوان یک متجاوز جنسی به تصویر کشیده می‌شود.

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 197257 و در روز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۳:۳۱
2024 copyright.