در پاسخ به توهین مدیر پلتفرم نماوا تعلل نکنید؛ نامه سرگشاده یک انجمن سینمایی به شورای صیانت خانه سینما

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران طی نامه‌ای سرگشاده از شورای صیانت خانه سینما خواست در پاسخ به توهین مدیر پلتفرم نماوا تعلل نکند.

به گزارش سینماسینما، متن نامه انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران خطاب به شورای صیانت خانه سینما آمده است: «بیش از یک ماه از توهین و هتک حرمت یکی از مدیران پلتفرم نماوا به جامعه سینمایی می‌گذرد، توهین‌هایی که موجب تشویش اذهان عمومی و واکنش‌های گسترده منفی خانواده سینما گردید، هیات مدیره خانه سینما هم اعلام کرد بررسی این موضوع به شورای صیانت ارجاع شده اما با وجود گذشت بیش از یک ماه هیج خبر و گزارشی در خصوص بررسی و نتیجه آن اعلام نشده است.
انجمن تهیه کنندگان مستقل با توجه به درخواست‌های تعداد زیادی از اعضای خود مصرانه پیگیر نتیجه و اعلام نظر و حکم شورای صیانت است و از شورای صیانت توقع دارد با قید فوریت به توهین‌های صورت گرفته به دو صنف اصلی تهیه کنندگان و بازیگران رسیدگی نمایند تا جلوی هر گونه توهین به هنرمندان و ایجاد فضاسازی برای تخریب سینمای ایران سلب شود.
انجمن تهیه کنندگان مستقل یادآور می‌شود در صورت عدم واکنش شورای صیانت خانه سینما، هیات مدیره این انجمن راسا اقدامات لازم را انجام خواهد داد.»

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 197317 و در روز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۸:۳۰
2024 copyright.