صدا و سیما بدهی‌ هنرمندان را پرداخت می‌کند

علی‌عسگری رییس صدا و سیماعبدالعلی علی‌عسکری از پرداخت بدهی‌های رسانه ملی به هنرمندان و بازیگران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش سینماسینما، رییس سازمان صداوسیما با بیان اینکه این سازمان توان بسیار زیادی در تولید فیلم و آثار هنری دارد، از برون‌سپاری خدمات این نهاد به موسسات و شرکت‌های تولید فیلم خبر داد.

عبدالعلی علی‌عسکری در آیین افتتاحیه سایت صداوسیمای خراسان شمالی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: متاسفانه در زمان‌های گذشته بنا به علل اقتصادی و برخی محدودیت‌ها روند تولیدات صداوسیما کاهش یافت اما اکنون آماده مذاکره با تمام موسسات در راستای خلق آثاری فاخر هستیم.

علی‌عسکری در ادامه اظهار کرد: فعالیت شبکه اترک صدا و سیمای خراسان شمالی باید در راستای معرفی پتانسیل‌های استان باشد.

وی با بیان اینکه صدا و سیما یار و همکار همه دستگاه‌های اجرایی است، اظهار کرد: شبکه اترک خراسان شمالی برای ارتباط مردم و مسئولان و افزایش چرخه حیاتی مثبت و سازنده فعالیت کند.

او گفت: موضوع بیمه تمام فعالان در عرصه صداوسیمای خراسان شمالی نیز در دست بررسی و در دستور کار است.

علی‌عسکری رادیو و تلویزیون را عامل مهم در شناسایی و معرفی پتانسیل‌ها و مشارکت جهت توسعه خراسان شمالی عنوان کرد و گفت: این استان مرزی و دارای اهمیت ویژه است که باید فرستنده‌های رادیویی و دیجیتالی تمام نقاط این استان تحت پوشش رسانه صدا و سیما قرار بگیرند.

رییس سازمان صداوسیما به مسؤولان صدا و سیمای خراسان شمالی و هنرمندان این خطه توصیه کرد تا در راستای تولید فیلم و آثار فاخر بومی محلی تلاش کنند.

علی‌عسکری خاطرنشان کرد: این استان زیبا و آهنگین، با پتانسیل فرهنگی ظرفیت بسیار بالایی در تولید آثار فاخر سینمایی دارد.

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 20936 و در روز یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴:۳۲
2023 copyright.