در نخستین سانس نمایش «فروشنده» چه گذشت؟/مردم به خاطر فرهادی ۶صبح به سینما رفتند

 «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی ساعت ۶٫۴۵ روز چهارشنبه دهم شهریور ماه در سالن مملو از جمعیت سینما آزادی روی پرده رفت.

به گزارش سینماسینما، مخاطبان که برای تماشای «فروشنده» هفتمین فیلم سینمایی فرهادی، بلیت سانس ساعت ۶٫۴۵ سالن شهر فرنگ سینما آزادی را پیش‌خرید کرده بودند، صبح چهارشنبه راهی چهار راه عباس‌آباد شدند.

سانس ۶٫۴۵ در اصل سانس فوق‌العاده‌ای بود که صاحبان سینما آزادی بعد از مواجهه با استقبال گسترده تماشاگران از پیش‌خرید بلیت‌های سانس ساعت ۹ صبح، در نظر گرفتند.

بلیت‌های این سانس فوق‌العاده هم در جریان پیش‌فروش بلیت‌ها به صورت کامل فروخته شد، اما با این وجود زمانی که عنوان «فروشنده» ساعت ۶٫۵۷ دقیقه روی پرده سینما نقش بست سالن پر نشده بود. صاحبان صندلی‌های خالی به فاصله کوتاهی از شروع سانس در سالن حضور پیدا کردند تا به این ترتیب اولین نمایش رسمی «فروشنده» در ایران، در سالنی پر از تماشاگران اتفاق بیافتد.

بعد از پایان نمایش فیلم مخاطبان اثر فرهادی را تشویق کردند و آنچه در راهروهای سینما آزادی شنیده می‌شد حکایت از آن داشت که کارگردان صاحب اسکار سینمای ایران در جلب نظر مخاطبان موفق بوده است.

استقبال از نمایش فیلم در سانس دوم روز چهارشنبه یعنی ساعت ۹ صبح هم ادامه داشت. با این تفاوت که در این سانس مخاطبان از همان ابتدای شروع فیلم سالن سینما را پر کرده بودند.

با توجه به حجم بلیت‌های به فروش رفته از «فروشنده»، می‌توان انتظار داشت بعد از نمایش فیلم در آخر هفته جاری، رکوردی از فروش یک فیلم در سه روز نخست ثبت شود.

منبع: خبرآنلاین

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 25652 و در روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴:۵۱
2024 copyright.