ماجراهای مستربین ایرانیزه می شود

ماجراهای مستربینتولید سریال «ماجراهای آقای خوش بین» به نویسندگی و کارگردانی اشکان درویشی به قسمت دهم رسید.

به گزارش سینماسینما، فرید کتابچی با بازی در سریال «ماجراهای آقای خوش بین» داستان های مستربین را ایرانیزه می کند.

این سریال، اثری کمدی به نویسندگی و کارگردانی اشکان درویشی است که مراحل ضبط آن از شهریور ماه امسال آغاز شده و همچنان ادامه دارد. درویشی با اعلام این خبر درباره تعداد قسمت های آن توضیح داد: به دلیل این که سریال جنبه اپیزودیک دارد، محدودیتی برای تعداد قسمت های آن نیست و تا زمانی که بتوانیم قصه های جذاب و موقعیت های خنده داری را ایجاد کنیم، آن را ادامه می دهیم.

وی با اشاره به تصویربرداری ۱۰ قسمت از این سریال بیان کرد: در حال حاضر قسمت های ضبط شده پای میز تدوین قرار دارند و هر قسمت از این سریال در ۳۰ تا ۴۰ دقیقه روایت می شود.

این تهیه کننده درباره داستان «ماجراهای آقای خوش بین» ادامه داد: این سریال به نوعی ماجراهای روان آتکینسون معروف به مستربین کمدین مشهور انگلیسی را ایرانیزه کرده است. به این ترتیب که این کاراکتر با بازی فرید کتابچی با حضور در موقعیت های مختلف ایرانی و مرتبط با سنت ها و آداب و رسوم و فرهنگ خودمان رفتارهای جالبی را از خود بروز می دهد. مثلا به یک دیزی سرا می رود یا در ورزش گروهی و صبحگاهی در یک پارک شرکت می کند. در صف نانوایی می ایستد و برخورد او با بسیاری از عادات روزمره مردم باعث ایجاد موقعیت های کمیک می شود.

وی درباره نحوه پخش این سریال نیز گفت: برای پخش «ماجراهای آقای خوش بین» با دو شبکه تلویزیونی صحبت کرده ایم که هنوز قطعی نیست و همچنین امکان پخش این سریال در شبکه نمایش خانگی هم فراهم است.

فرید کتابچی، ماریا زینالی، آرتمیس گلبازیان، رومیسا زینالی، امیرمهدی زاچکانی، محمد فلاح، محمد قوام، آوا صدر،ماندانا چوپانی، ماه آفرید عنایتی، مائده نجفی، مهدی قنبری، هانا قلمبر، امیرعلی رضایی، مجتبی احمدی سرپرست تیم تشریفات و… با حضور افتخاری رامین پرچمی بازیگران این سریال کمدی هستند.

سایر عوامل این پروژه نیز عبارتند از: تهیه کننده: اشکان درویشی، مجری طرح: فرید کتابچی، مدیر پروژه: رامین پرچمی، تصویربرداران: سعید اشکانی، عرفان احتشامی، دستیار کارگردان: آذین فولادوند، تدوین، اصلاح رنگ و جلوه های ویژه: بهمن قهاری، صدابردار: مریم گلی، طراح گریم: اکرم افشاری، مدیر صحنه: هدیه محمدی، عکاس: مجتبی رسولی، مشاور تبلیغاتی: فرزانه پیری، دستیاران صحنه: امیرحسین جلالیان و ارشیا توکلی و مشاور پروژه و مدیر روابط عمومی: رکسانا قهقرایی. عکس: مجتبی رسولی

ماجراهای مستربین ماجراهای مستربین ماجراهای مستربین

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 28422 و در روز یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳:۰۹
2024 copyright.