همایون اسعدیان با «یک روز بخصوص» به جشنواره فیلم فجر می‌آید

یک روز بخصوصفیلم سینمایی «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان راهی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر می‌شود.

به گزارش سینماسینما، اسعدیان در مقام تهیه‌کننده فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» با تکمیل جشنواره فیلم فجر،‌ برای حضور اثرش در جشنواره اعلام آمادگی کرد.

موسیقی نهمین ساخته سینمایی اسعدیان را علی کهن‌دیری ساخته و سیدمحمد کشفی صداگذار «یک روز بخصوص» است.

اسعدیان چندی پیش در گفت‌و‌گو با سینماسینما، در مورد حال و هوای فیلم خود گفته بود: «فیلم پرده از لایه‌هایی در جامعه برمی‌دارد که تا الان کمتر کسی در سینما سراغ تصویر کردن آن رفته است.»

به گفته اسعدیان، او در فیلم جدید خود یکی از دغدغه‌های جدی جامعه را بیان می‌کند و برای روایت قصه به گفته خود سری به پستوهای جامعه زده است، هزارتویی که تاکنون چندان دوربین سینما سراغ آن نرفته است.

ماجرای فیلم اسعدیان از زمانی آغاز می‌شود که حامد با بازی مصطفی زمانی باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که جریان زندگی او را با تغییراتی روبرو می‌کند.

در این فیلم با فرهاد اصلانی و پریناز ایزدیار هم‌بازی شده است و محسن کیایی، شیرین آقاکاشی، شیرین یزدان‌بخش، افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده و ایلیا نصرالهی دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«بوسیدن روی ماه» آخرین فیلم اسعدیان بوده که به نمایش عمومی درآمد و اکران آن در سال ۱۳۹۰ با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد.

اسامی دیگر عوامل تولید «یک روز بخصوص» عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: همایون اسعدیان، نویسندگان: همایون اسعدیان و مجید قیصری، مجری طرح: مازیار میری، مدیر فیلمبرداری: علی قاضی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: مریم هژیروند، طراح چهرپردازی: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، صدابرداران: ساسان نخعی، محمود کاشانی، مدیر تولید: مجید کریمی، منشی صحنه: ندا قائدی، دستیار اول فیلمبردار: آرش رمضانی، عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، مدیر تدارکات: سیدرسول سیدحاتمی.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 33644 و در روز چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵:۴۱
2024 copyright.