سخنان مدیر برکنار شده انجمن سینمای جوانان: تلفنی از من تشکر کردند

فرید فرخنده کیشفرید فرخنده‌کیش با بیان اینکه از انجمن سینمای جوانان برکنار شده، گفت، دلیل برکناری‌اش اعلام نشده است.

به گزارش سینماسینما، مدیر پیشین انجمن سینمای جوانان ایران پس از انتشار حکم انتصاب مدیر جدید برای این انجمن، درباره دلیل تغییر خود و اینکه آیا استعفاء کرده است؟ بیان کرد: حدود سه ساعت قبل برکنار شدم و در یک تماس تلفنی فقط از من تشکر شد، اما دلیلی برای این برکناری اعلام نکردند؛ با این حال در حکم مدیرعامل جدید، نکات متفاوتی ذکر شده که هر کدام از آن‌ها باید اثبات شود.

فرخنده‌کیش با اشاره به سابقه‌ی ۲۵ ساله مدیریتی خود در پاسخ به اینکه به نظر می‌رسد از این تغییر ناراحت است؟ خاطرنشان کرد:‌ من سال‌های زیادی در این حوزه فعالیت کرده‌ام و چنین اتفاقاتی طبیعی است. جابجایی‌ها در اختیار مدیریت کلان است و این صندلی جایگاه یک نفر نیست، اما به هرحال آنچه به این شکل اتفاق افتاده مانند سنگی است که به شیشه خانه شما زده شده و آن را شکسته‌اند. در چنین شرایطی آیا شما ناراحت نمی‌شوید؟

او درباره‌ی موقعیت شغلی خود پس از انجمن سینمای جوانان ایران گفت: فعلا مقصدم انجمن بود، اما نمی‌دانم پس از این چه می‌شود ولی قطعا در انجمن نخواهم ماند.

وی که از اسفند سال ۹۳ مدیرعامل انجمن بوده است، همچنین اضافه کرد: به نظرم باید چیزهایی گم شود و شاید این جابه‌جایی بتواند بخشی از آن موضوع را پوشش دهد، چون ما چند روزی نقل محافل می‌شویم و دو سه روز هم در این بین غنیمت خواهد بود.

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 36842 و در روز شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۷:۳۵
2024 copyright.