حضور پرحاشیه صداپیشه جناب‌خان در یک کنسرت/ «جناب خان را برگردان»

جناب خانحضور صداپیشه عروسک محبوب «خندوانه» در کنسرت یکشنبه پنجم دی ماه گروه «لیان» در تالار وحدت با برخی حواشی در سالن همراه شد.

به گزارش سینماسینما، در شب دوم کنسرت گروه «لیان»، که با حضور چهره‌های سرشناس در تالار وحدت روی صحنه رفت، محسن شریفیان پس از معرفی «محمد بحرانی» (صداپیشه جناب خان)، گفت: قطعا جناب‌خان تاثیر و نقش زیادی در معرفی موسیقی نواحی علی‌الخصوص موسیقی جنوب و بوشهر به نسل جدید داشته است و امیدواریم هرچه زودتر این عروسک محبوب به خانه‌های همه برگردد.

شریفیان افزود: صدای محمد بحرانی به این عروسک روحی بخشیده و جناب خان بدون صدای محمد بحرانی مفهومی ندارد و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود و بازهم شاهد هنرنمایی جناب‌خان در برنامه خندوانه باشیم و از مسئولین صداوسیما می‌خواهیم که در این مورد تدابیر مقتضی را بیندیشند تا باز هم شاهد ترویج فرهنگ بومی و محلی ایران در بین خانواده‌های ایرانی باشیم.

پس از صحبت‌های محسن شریفیان جنب و جوش جالب توجهی در بین حاضرین در سالن تالار وحدت بوجود آمده و همه یکصدا فریاد می زدند: «جناب‌خان را برگردان!».

این واکنش جالب از سوی حاضرین در سالن باعث شد صداپیشه جناب خان بارها و بارها از صندلی خود بلند شود و نسبت به این خواسته جمعیت حاضر ابراز احساسات کند و با حرکاتش نشان دهد که او نمی تواند نقش چندانی در این ماجرا داشته باشد.

شب دوم کنسرت گروه «لیان» با حضور چهره‌هایی چون محمدرضا فروتن، کمند امیرسلیمانی، لیلا رجبی، داریوش فرضیایی، امیر حسین متقیان، حسین ماهینی، ابوالحسن داودی، مرجانه گلچین و… روی صحنه رفت.

لیلا رجبی دقایقی پس از اتمام این کنسرت در صفحات شخصی خود با انتشار عکسی دو نفره با «محمد بحرانی» نسبت به واکنش جمعیت حاضر در تالار وحدت واکنش نشان داد و نوشت: امیدوارم محمد بحرانی و جناب خان بزودی برگردند. ما این روزها بیشتر از روزهای دیگر برای اینکه شادی مهمان خانه ما شود جناب خان را نیاز داریم. خندوانه دیگر بدون شما جالب نیست.

اجرای آئینی تحت عنوان «دو من دوئی» (نوعی مراسم آئینی در جنوب که توسط دو خواننده برگزار می‌شود)، همنوازی نی انبان و کمانچه و دیجیریدو، خیام‌خوانی و اجرای قطعات محبوب گروه لیان از دیگر بخش‌های این کنسرت بودند.

منبع: ایلنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 37111 و در روز دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲:۳۹
2024 copyright.