توقف پخش سریالی درباره مایکل جکسون بعد از اعتراض خانواده‌اش

مایکل جکسونبعد از اعتراض دختر مایکل جکسون نسبت به نحوه نمایش پدرش، شبکه اسکای اپیزودی از سریالش را روی آنتن نبرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، کمپانی اروپایی تلویزیون اسکای (Sky) برنامه هایش برای روی آنتن بردن تصاویری بحث برانگیز از سریال کمدی بریتانیایی «افسانه های محلی» را کنار گذاشت. در این فیلم جوزف فاینز نقش مایکل جکسون را بازی می‌کند.

در یک بیانیه رسمی، سخنگوی این کمپانی گفت: «ما تصمیم گرفتیم «الیزابت، مایکل و مارلون»، اپیزودی نیم ساعته از سریال «افسانه‌های محلی» شبکه اسکای آرتس را به خاطر نگرانی هایی که توسط خانواده مایکل جکسون مطرح شدند، روی آنتن نبریم. ما می خواستیم نگاهی با مزاح به رخدادهایی که گفته می شوند حقیقی هستند داشته باشیم و هرگز قصد توهین کردن نداشتیم. جوزیف فاینز کاملا از تصمیم ما حمایت می‌کند.»

بعد از اینکه دختر این خواننده، پاریس جکسون، تریلری از این سریال را دید آن را «شرم‌آور» خواند و در توییتر خود نوشت: «من به شدت از این مسئله عصبانی هستم و مطمئنم که خیلی‌های دیگر هم همینطور هستند و واقعا این سریال کاری می کند من بخواهم بالا بیاورم.»

تاج جکسون که خواهرزاده مایکل جکسون است هم به جمع کسانی که این سریال را محکوم کردند پیوست و در توییتر خود نوشت: «متاسفانه خانواده من باید با این چیزها سر و کله بزند. کلمه ای نیست که بتواند این بی‌احترامی بی شرمانه را بروز دهد.»

در این اپیزود، مایکل جکسون در حالی نمایش داده می شود که همراه الیزابت تیلور و مارلون براندو بعد از وقایع یازدهم سپتامبر راهی سفری جاده‌ای در سراسر ایالات متحده می شود. استاکهارد چنینگ نقش تیلور را بازی می‌کند و برایان کاکس هم در قالب براندو ظاهر می شود.

پاریس جکسون همچنین به نحوه نمایش الیزابت تیلور که یکی از دوستان نزدیک پدر و مادرخوانده‌اش بود اعتراض کرد. او در توییتر خود نوشت: «من را عصبانی می‌کند که می بینم چقدر توهین‌آمیز بودن از طرف آن ها عمدی بوده، آن هم نه تنها نسبت به پدر من بلکه نسبت به مادرخوانده ام لیز.»
او اضافه کرد: «احترام کجاست؟ آن ها سال‌ها با نهایت سعی و تلاش و مشقت کار کردند تا چنین میراث خاص و مثال زدنی ای بسازند. این یک نمایش شرم آور است.»

منبع: بانی فیلم

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 40179 و در روز شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵:۴۱
2024 copyright.