روایت بازیگر مختارنامه از اتفاقی که زندگی‌اش را تغییر داد

بهناز جعفریرامبد جوان شب گذشته میزبان بهناز جعفری بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش سینماسینما، رامبد جوان شب گذشته با میزبانی از بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون، بلافاصه پس از شروع برنامه به قرعه کشی حضار داخل سالن استودیو پرداخت.

بهناز جعفری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با حضور در برنامه خندوانه در ابتدا ضمن سلام و احوال پرسی، درخصوص فعالیت اخیر خود در سریال «لبخند رخساره» و «نفس» و همچنین پخش این دو مجموعه تلویزیونی در ماه مبارک رمضان گفت.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ سال است در عرصه بازیگری حضور دارد، پیرامون بیماری ام اس و علایم این بیماری، بیان کرد: پیش از مبتلا شدن کاملا با بیماری ام اس غریبه بودم؛ ولی در برخورد با بیماری آنقدر اتفاق خوبی برایم افتاد که به خدا نزدیکتر شدم و بعد از چهل سال چشم دلم رو به جهان باز شد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «آب پریا» افزود: حالم الان خوب است و وقتی خسته می شوم، این بیماری تشدید می شود و بعد از این اتفاق خستگی و استرس برایم مفهوم تازه ای پیدا کرد.

جعفری عنوان کرد: آگاهی جامعه ما نسبت به این بیماری زیاد نیست. بعد از مبتلا شدن خیلی تلاش کردم که گونه های مختلف ام اس را به بقیه بشناسانم.

وی با اشاره به شیطنت های دوران کودکی خود، از فوت ناگهانی عارف لرستانی گفت و رو به دوربین از تمام کسانی که دلشان را شکانده و عصبانی کرده است، عذرخواهی کرد.

جعفری اظهار داشت: من ۱۲ تا شغل دارم که اگر روزی بازیگر نبودم، حتما تجربه پیشه هایی مثل غسالی، رفتگری، راننده تاکسی و … را تجربه می کنم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی مختارنامه با بیان اینکه اگر رییس جمهور بودم، شادی ملت برایم مهم بود، گفت: من به عنوان نماینده کوچک جامعه هنری، به حتم از هنرمندان حمایت خواهم کرد؛ چون حمایت از هنرمندان حمایت از مردم است و هر وقت اتفاق خوبی در این عرصه رقم بخورد ملت ما شادتر هستند و من به عنوان یک رییس جمهور دوستدار شادی ملت هستم.

وی با بیان اینکه یکی از آرزوهایم ساخت کار کودک در عرصه تئاتر است، قول داد تا با ۲۰ نفر از بچه های معلول بی سرپرست و بد سرپرست به بازدید از گنبد مینا برود و آسمان را رصد کند.

جعفری در پایان از گلچهره سجادیه و مهدی هاشمی به عنوان مهمان در برنامه خندوانه دعوت کرد.

همچنین در پایان برنامه شقایق دهقان به عنوان کمدین به روی صحنه حاضر شد و با مضمون نگرانی های مادرانه به استندآپ کمدی پرداخت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 53142 و در روز پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱:۰۹
2024 copyright.