ادعای یک رسانه: موضوع جدیدترین فیلم اصغر فرهادی را اینجا بخوانید

فروشندهرسانه‌ها این روزها بیش از همه‌چیز دنبال دانستن داستان فیلم جدید اصغر فرهادی هستند و شنیده‌ها حاکی از این است که دورن مایه تازه‌ترین اثر فرهادی قضاوت خواهد بود.

«برسد به دست آهو» فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد این روزها با انتخاب بازیگر تلگرامی‌ش همچنان خبرساز است و انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی هم یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر جشنواره فجر پیش‌روست.

اما با این حال رسانه‌ها این روزها بیش از همه‌چیز کنجکاو دانستن داستان فیلم جدید اصغر فرهادی هستند و خلاصه داستانی که از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است نیز با توجه به سابقه فرهادی چندان درست به نظر نمی‌رسد.

در همین زمینه طبق شنیده‌ها داستان فیلم جدید فرهادی داستان زوجی است که منزل جدیدی نقل مکان می‌کنند. آنها بعد از آمدن به منزل جدید متوجه می‌شوند که این منزل پیش از این محل سکونت زن بدکاره‌ای بوده است و همین باعث ایجاد تردیدهایی در زن در مورد اقامت در این خانه می‌شود و همین در ادامه باعث بوجود آمدن ماجراهایی و کشف حقیقت می‌شود.

بنابراین درون‌مایه و مضمون اصلی فیلم جدید فرهادی نیز در ادامه مضامین اثار قبلی‌ش «قضاوت» خواهد بود و اساسا ارتباطی به فضای تئاتری مورد اشاره در خبرهای این روهای فضای مجازی ندارد.

منبع: هفت راه

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 5362 و در روز یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۲:۲۲
2024 copyright.