ماجرای پیشنهاد وقیحانه تهیه‌کنندگان به یک بازیگر زن

صبا کمالیصبا کمالی بازیگر تئاتر و تلویزیون با بیان این مطلب که چند سالی است دیگر کارهای تلویزیونی و سینمایی انجام نمی‌دهد، گفت: «من از حدود شش سال پیش فوق لیسانس خودم را در رشته مدیریت بیزینس گرفتم و از آن زمان از عرصه تلویزیون و تئاتر فاصله گرفتم و در واقع می‌خواهم فعالیت‌هایم را به سمت کارهای تجاری سوق دهم و خیلی از این موضوع خوشحال هستم. الان هم مدتی است که مجوز یک شرکت تبلیغاتی فشن را گرفته‌ام و می‌خواهم در این زمینه فعالیت کنم.»

او با اشاره به دوری‌اش از دنیای تئاتر و تلویزیون گفت: «من وقتی وارد این عرصه شدم شرایط خیلی محترمانه‌تر بود. اوضاع هنر نسبت به چند سال اخیر چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی خیلی بهتر بود ولی چند سالی است که شرایط به گونه ای دیگری است. یک مقدار شرایط کاری وقیحانه شده است و من در شأن خودم نمی‌بینم که به سمت بازیگری پیش بروم مگر اینکه فضا خوب شود و کیفیت کارها افزایش پیدا کند در غیر این صورت من اجبار مالی برای کار بازیگری ندارم، مضاف بر اینکه کار تئاتر را سالی یک بار انجام می‌دهم یعنی در زمانی که مخاطبان مرا در تلویزیون نمی‌بینند در تئاتر حضور دارم.»

کمالی در ادامه افزود: «بعد از سال‌ها کار کردن به مرحله‌ای رسیدم که ترجیح دادم دیگر در این عرصه نباشم. امیدوارم شرایط درست شود اما باید بگویم که من بابت هر جواب ردی که به پیشنهاد وقیحانه تهیه‌کنندگان دادم آنها مرا ۵ سال به عقب پرت کردند. یک مشت موجودات حقیر که اسم دیگری را روی آنها نمی‌توان گذاشت. تا یک جایی می‌توانم با آنها کار کنم، یک جایی با آنها مقابله کردم، حتی وکیل هم گرفتم. حقم را هم گرفتم اما باید بگویم بازیگری که از این روش استفاده می‌کند او را حذف می‌کنند و اجازه کار به او نمی‌دهند…»

منبع: میزان

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 6628 و در روز شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۵:۲۲
2024 copyright.