هشدار وکیل شان پن به نتفلیکس/ جان بازیگر را به خطر انداخته‌اید

بازیگر هالیوودی معتقد است فیلم مستند «روزی که ال چاپو را ملاقات کردم» وی را به خطر می‌اندازد و به همین دلیل وکیل وی به شبکه نتفلیکس برای پخش این سریال هشدار داده است.

به گزارش سینماسینما به نقل از گاردین، وکیل شان پن به شبکه نتفلیکس هشدار داده‌ که مستندی که درباره سلطان مواد مخدر مکزیکی ملقب به ال چاپو ساخته شده می‌تواند موکل وی را به خطر بیندازد.

در نامه‌ای وکیل شان پن اعلام کرده‌ اگر پخش این مستند موجب آسیبی به شان پن شود، مسبب آن شبکه نتفلیکس خواهد بود.

این مستند بر ماجرایی که اکتبر ۲۰۱۵ بین پن و کیت دل کاستیلو بازیگر مکزیکی و ال چاپو سلطان مواد مخدر اتفاق افتاد، متمرکز است.

ال چاپو یا خواکین گوزمان لویرا از تحت تعقیب‌ترین افراد جهان است.

دل کاستلینو وظیفه داشت تا دیدار بین شان پن و ال چاپو را ترتیب بدهد، اما اکنون شان پن ناراحت است زیرا معتقد است این مستند این طور القا می‌کند که او به پلیس آمریکا کمک کرد تا این قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شود.

شان پن نقشی در ساخت مستند نتفلیکس ندارد و این مستند بیشتر بر مبنای گفته‌های دل کاستیلو ساخته شده است.

نتفلیکس می‌گوید شان پن در جریان ساخته شدن این مستند بوده و در عین حال آنقدر اخبار این ماجرا منتشر شده و خود پن نیز درباره آن با مجله رولینگ استون صحبت کرده که این فیلم نمی‌تواند تاثیری در تفسیر جدیدی از ماجرا ایجاد کند. آنها افزوده‌اند دلیلی که اقدام به ساخت و پخش این مستند می‌کنند این است که سرانجام این فرصت را به کیت هم می‌دهد تا او نیز راوی این ماجرا باشد.

با پیش‌نمایش این سریال با عنوان «روزی که ال چاپو را ملاقات کردم: داستان کیت دل کاستیلو» شان پن اعلام کرد از این سریال خوشش نیامده است.

هم زمان سخنگوی وی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «آقای پن تازه این سریال را دیده و امیدوار است بتوان فرصتی ایجاد کرد تا تغییراتی در آن ایجاد شود زیرا اطلاعات غلط و ‌فرضیه‌های کاملا نادرستی در این سریال ارایه شده است.»

به گزارش د رپ، این مستند اکنون در نتفلیکس به صورت آنلاین در دسترس است.

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 70315 و در روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲:۵۶
2024 copyright.