نارضایتی یک تهیه‌کننده از اکران فیلمش/ احمدی: فکر نمی‌کردم اینقدر بد باشد!

تهیه‌کننده فیلم «رقص پا» با ابراز نارضایتی از وضعیت فروش این فیلم گفت: اگر می‌دانستیم شرایط اینطور است «رقص پا» را اکران نمی‌کردیم.

به گزارش سینماسینما، محمد احمدی  با اشاره به میزان کم فروش این فیلم که اکرانش از سوم آبان‌ماه در سینماها آغاز شده است، بیان کرد: متاسفانه تاکنون به فروش خوبی نرسیده‌ایم و فیلم پس از یک هفته کمتر از ۱۰ میلیون تومان فروخته است، البته می‌دانستیم شرایط خوب نیست ولی اصلا فکر نمی‌کردم اینقدر بد باشد.

وی افزود: در حال حاضر وضعیت اکران معلوم است و ما نیز با توجه به تعداد فیلم‌های متقاضی و آنچه روی پرده است و نیز تعداد سینماها پیش‌بینی می‌کردیم که اوضاع خیلی خوب نباشد، اما در این حد قابل تصور نبود و الان از اکران فیلم پشیمان شده‌ام.

او با اشاره به اینکه فقط هفت سالن سینما در تهران «رقص پا» را نمایش می‌دهند، گفت: تعدا سینماهای ما بسیار کم است و در برخی شهرهای دیگر هم از هفته آینده امکان نمایش فیلم فراهم می‌شود که یکی از اولین سالن‌ها هویزه در مشهد خواهد بود.

احمدی با این حال اضافه کرد: فعلا تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم تلاش برای دیده شدن و تبلیغ فیلم است که برای پخش تیزرهای جدید از تلویزیون تقاضا کرده‌ایم و قول‌هایی هم داده شده است. ضمن اینکه تعدادی بیلبورد هم در شهر نصب شده که امیدواریم به معرفی فیلم کمک کند.

به گزارش ایسنا، در فیلم «رقص پا» به کارگردانی مزدک میرعابدینی، ندا صارمی منفرد، حمیدرضا پگاه، افسر اسدی و نگار عابدی از جمله بازیگران هستند.

در خلاصه فیلم هم آمده است:‌ محمدعلی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تئاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقاش، زندگی تازه ای را شروع کنند اما جستجو برای پیدا کردن خانه ای مناسب و کنجی آرام غیر ممکن به نظر می رسد. کودکی در راه است.

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 71251 و در روز شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳:۲۶
2024 copyright.