راه‌حل پیشنهادی حسام نواب‌صفوی برای رفع مشکل کم‎کاری بازیگران

بازیگر فیلم «نهنگ عنبر ۲» گفت: «ما بازیگران بسیار بزرگی را داریم که سال‌ها تئاتر کار کرده‌ و تعلیم داده‌اند اما این روزها در خانه هستند. این نیروی ویژه و بزرگی است که کاملاً در حال نابودی است و اگر بها ندهیم هیچ از آن باقی نخواهد ماند.»

به گزارش سینماسینما، حسام نواب‌صفوی، بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص وضعیت فعلی سینمای ایران گفت: «سینمای ایران در سال گذشته فرق چندانی نسبت به سال‌های گذشته نداشته و سالهاست که اتفاق تازه‌ای به سینمای ایران اضافه نشده است. البته کارگردانان جوانی به میدان آمد‌ه‌اند که نیاز به تجربه بیشتر دارند اما اعتقاد دارم که سینمای ایران در حال در جا زدن است.»

او راه‌حل کم‌کاری بازیگران خوب سینما را این‌گونه توصیف کرد: «از نظر من باید مدیریتی بسیار صحیح در این زمینه لحاظ شود که در ابتدا از بازیگران با سابقه و نخبه استفاده شود و در بخش دوم اجازه اکران به هر فیلمی داده نشود. به عنوان مثال فیلمی اگر سوی مخاطب مورد استقبال قرار نمی‌گیرد چرا باید اکران شود. این موردی است که هر سینماداری می‌تواند آن را بفهمد و زمانی که ما سینمای خانگی داریم چرا هر فیلمی لزوماً باید اکران عموم شود.»

منبع: میزان

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 88294 و در روز سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۲۰
2023 copyright.