رضا ایرانمنش :خدا را صدهزار مرتبه شکر که به افطاری روحانی دعوت نشدم

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من زیر پست اولین نفری که در پیجش نوشت من به افطاری نمی‌روم، کامنت گذاشتم که خدا را صدهزار مرتبه شکر می‌کنم که من به این مراسم دعوت نشده‌ام.

به گزارش سینماسینما ،رضا ایرانمش بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص واکنش هنرمدان به دعوت افطاری رئیس جمهور؛ گفت: من تا به حال در این دولت به افطاری دعوت نشده‌ام، در دوره رئیس جمهور پیشین یک بار به مراسمی در تالار وحدت دعوت شده بودم که در مراسم چهره‌های مختلف سیاسی و هنری حضور داشتند؛ من، چون که شناخت و علاقه‌ای به سیاست ندارم با همه سلام علیک و روبوسی کردم و بعد یک گوشه‌ای نشستم.

وی افزود: یک نفر آمد و گفت: شما کدام طرفی هستید؟ من گفتم طرف غرب هستم، با تعجب پرسید غربی هستید؟ گفتم بله سمت غرب ساکن هستم، خندید و گفت که مسخره می‌کنید؟ منظورم این است که طرفدار جناح چپ یا راست هستید، تازه متوجه منظور او شدم و گفتم که طرفدار هیچکدام نیستم.
ایرانمنش در ادامه گفت: در این دولت زمان انتخابات با من تماس گرفتند که به کمپین حمایت هنرمندان از آقای روحانی بپیوندم، اما من گفتم که سیاسی نیستم و تا به حال از هیچ کدام از روسای جمهور حمایت نکرده‌ام، به عنوان یک ایرانی یک رای دارم که آن را هم به کسی اعلام نمی‌کنم و به کسی هم توصیه نمی‌کنم که به چه کسی رای دهد، چرا که فردا اگر خوب یا بد باشد من باید جوابگو باشم.

این بازیگر سینما و تلویزیون بیان داشت: حتی پیش می‌آید که در بین اقوام و آشنایان از من می‌خواهند که در خصوص موارد ازدواجی که برای جوانان پیش می‌آید وساطت کنم، نمی‌توانم بپذیرم چرا که آن وقت مسئولیت بر عهده من می‌افتد که شاید نتوانم پاسخگو باشم چه برسد به این که بخواهم برای یک رئیس جمهور تبلیغ کنم و بر یک ملت تاثیر بگذارم.
وی در ادامه عنوان کرد: امروز که در فضای مجازی گشت و گذار می‌کردم، پیرامون همین قضیه کنسل شدن افطاری، به هنرمندان حق می‌دهم که این مراسم را تحریم کرده‌اند، من از ابتدا که سخنرانی‌های تبلیغاتی آقای روحانی را می‌دیدم فقط وعده می‌دادند، آقای روحانی خیلی محکم وعده و وعید می‌دهند، یک زمانی هست یکی می‌گوید که تلاش می‌کنیم، ولی او محکم می‌گوید که این کار را می‌کنیم؛ من طرفدار کسی نیستم تنها حرف حق را می‌زنم که شاید کارساز باشد، آقای روحانی در جلسه‌ای که برای هنرمندان سخنرانی می‌کرد چنان وعده می‌داد که هنرمندان فکر می‌کردند تحول عظیمی در هنر رخ می‌دهد.

بازیگر سریال مردان آنجلس ادامه داد: در ۳ سال اول دوره قبل ریاست جمهوری آقای روحانی من را به افطار دعوت نکرد، اما در سال آخر که نزدیک به انتخابات بود برایم کارت دعوت فرستاد، به مراسم که رفتم دیدم چهار نفر از آن افرادی که در آن سال‌ها بسیار فعالیت کرده بودند، همان‌ها که اهل باند بازی هستند سخنرانی کردند، این‌ها هم به جای این که مشکلات سینما را بیان کنند، جلوی رئیس جمهور سر خم می‌کردند و از دولت تدبیر و امید تعریف می‌کردند؛ خیلی از هنرمندان هم در این بین معترض شدند که چرا اجازه نمی‌دهند ما حرف بزنیم، بعد از این که مراسم تمام شد به دوستانم گفتم که کاش به این مراسم نمی‌آمدیم.
رضا ایرانمنش در پایان گفت: من زیر پست اولین نفری که در پیجش نوشت من به افطاری نمی‌روم، کامنت گذاشتم که خدا را صدهزار مرتبه شکر می‌کنم که من به این مراسم دعوت نشده‌ام.

روزنامه جوان به نقل از راه دانا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 88374 و در روز پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۵:۱۶
2022 copyright.