رقابت «فورد» و «فراری» با بازی مت دیمون به سینما می‌آید

کمپانی فاکس از اکران فیلمی درباره رقابت دو کمپانی بزرگ خودروسازی با بازی «مت دیمون» و «کریستین بیل» در تابستان سال آینده خبر داد.

به گزارش سینماسینما، این فیلم را که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده «جیمز منگولد» کارگردان فیلم «لوگان» با فیلمنامه‌ای از «جز باتر ورث» و «جان هنری باتر ورث» مقابل دوبین خواهد برد که در واقع اقتباسی از کتاب «برو مثل جهنم: فورد، فراری و جنگ برای سرعت و افتخار در «لمانز» نوشته «ای.جی بیمی» در سال ۲۰۱۰ خواهد بود.

این فیلم درباره گروهی از مهندسین و طراحان آمریکایی به رهبری «کارول شلبی» با بازی «مت دیمون» و راننده‌اش «کن میلز» با بازی «کریستین بیل» است که از سوی «هنری فورد» مامور به ساختن اتومبیلی می‌شوند که در نهایت بتواند در رقابت‌های اتومبیلرانی «لمانز فرانسه» در سال ۱۹۶۶ بر کمپانی فراری غلبه کند.

«کریستین بیل» بازیگر معروف هالیوودی پیش از این قرار بود در فیلمی به کارگردانی «مایکل مان» در نقش «انزو فراری» مالک و بنیانگذار ایتالیایی کمپانی فراری بازی کند اما در نهایت جای خود را به «هیو جکمن» داد.

«جیمز منگولد» که برای کارگردانی فیلم جدید درباره رقابت دو کمپانی خودروسازی فراری و فورد انتخاب شده است، سال گذشته فیلم ابرقهرمانی «لوگان» را به سینما آورد که در نهایت با بودجه ۹۷ میلیون دلاری به فروشی بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار در گیشه جهانی دست یافت. وی قرار است فیلمی بر اساس رمان «نیرو» نوشته «دان وینسلو» نیز بسازد.

منبع: ایسنا

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 90208 و در روز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸:۳۲
2024 copyright.