تغییرات اساسی در سینما استقلال و بهمن

سینماهای استقلال و بهمن تهران تا پایان امسال بازسازی و سه سالنه خواهند شد. اگرچه پیشتر اعلام شده بود سینما سپیده هم سه سالنه می‌شود، اما بازسازی این سینما به دلیل مسائل شهری به تاخیر افتاده است.

به گزارش سینماسینما، محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده امسال در سینما بهمن تهران سومین سالن را احداث خواهیم کرد. بازسازی سالن یک این سینما سال ۹۵ انجام شد و خوشبختانه رضایت مخاطبان و رونق این سینما در ماه‌های اخیر، ما را مصمم کرد که سالن دو این سینما بازسازی و یک سالن جدید هم به این سینما اضافه کنیم، سالن دو هم تجهیز خواهد شد و انشالله در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، سینمادوستان می‌توانند در این سالن به تماشای فیلم‌ها بنشینند.

او ادامه داد: سینما استقلال هم یکی از سینماهای خوب حوزه هنری در تهران است، این سینما هم ظرفیت تبدیل شدن به سه سالن را دارد و قرار است وارد پروژه ساخت سالن دوم و سوم این سینما بشویم. این سالن هم در جشنواره فیلم فجر به بهره‌برداری می‌رسد. اگرچه پیشتر اعلام کرده بودیم سینما سپیده را هم سه سالنه می‌کنیم، اما بازسازی این سینما به دلیل مسائل شهری به تاخیر افتاده است.

کاظمی با اشاره به فعالیت‌های موسسه بهمن سبز در شهرستان‌ها افزود: پردیس ساحل اصفهان آماده بهره‌برداری است اما منتظر تامین امکانات تصویری و فنی آن هستیم. این پردیس نه تنها در اصفهان بلکه در تمام ایران، منحصر به فرد و ویژه است. سینمایی با ۹ پرده نمایش، سینمای روباز، سینمای کودک، فود کورت، گالری، کافه کتاب و بسیاری امکانات دیگر قطعا یکی از بهترین سینماهای ایران در جذب مخاطب خواهد بود. مجتمع فرهنگی فجر سیاهکل هم تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

سینما استقلال و بهمن تهران متعلق به حوزه هنری هستند.

منبع: خبرآنلاین

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی سینما سینما کد خبر 98194 و در روز یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲:۲۷
2024 copyright.