تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 69171

آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی توسط پخش کنندگان اعلام شده است که آمار فروش فیلم‌ سینمایی «زرد» در بین فیلم‌های تازه اکران شده و همچنین فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» از مرز یک میلیارد تومان گذشت و دو فیلم «خانه دختر» و «حقه باز دم دراز» از چهارشنبه ۱۹ مهرماه در سبد اکران سینماها قرار گرفته‌اند.

به گزارش سینماسینما، غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری آمار فروش فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک»ساخته حسین قناعت را با ۹ روز نمایش و در اختیار داشتن ۲۰ سالن سینمایی در مجموع ۲۰۰ میلیون تومان و به تفکیک ۱۲۰ میلیون تومان در تهران و ۸۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها اعلام کرد.

به گفته‌ی او؛ فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی محمدرضا خردمندان هم بعد از ۸ هفته اکران در شهرستان‌ها و ۱۰ هفته اکران در تهران، ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخته است.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم آمار فروش فیلم سینمایی «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی را با در اختیار داشتن ۱۸ سالن در تهران ۸۵۲ میلیون تومان و با در اختیار داشتن ۳۰ سالن در شهرستان ۲۶۰  میلیون تومان اعلام کرد که مجموع فروش آن از مرز یک میلیارد می‌گذرد.

او در ادامه گفت: فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان با اکران در ۲۰ سالن سینمایی در تهران، یک میلیارد و ۴۹۳ میلیون تومان و در شهرستان‌ها با بیش از ۶۰ سالن، ۸۵۰  میلیون تومان فروش داشته است.

مختاری با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «خانه دختر» ساخته‌ی شهرام شاه حسینی در گروه آزاد اکران شده است، گفت: فیلم سینمایی ” خانه دختر” که از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه اکران‌اش آغاز شده است، با در اختیار داشتن ۲۰ سالن سینمایی در تهران ۱۸۹ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته‌ او ؛ این فیلم در پردیس «هویزه» مشهد هم اکران می‌شود که تاکنون ۳۰ میلیون تومان فروش داشته است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره آمار فروش فیلم سینمایی «زرد» و «مالاریا» که طی دو هفته‌ گذشته اکران شده‌اند، گفت: فیلم سینمایی «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده با در اختیار داشتن ۴۲ سالن سینمایی در تهران و شهرستان ۱ میلیارد و ۴۷۸  میلیون تومان و فیلم سینمایی «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی با در اختیار داشتن ۲۷ سالن، ۱۴۲ میلیون تومان فروش داشته است.

او آمار فروش فیلم سینمایی «تابستان داغ» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد را با در اختیار داشتن ۳۸ سالن در تهران و شهرستان، یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان اعلام کرد. همچنین فیلم سینمایی «سارا و آیدا» ساخته مازیار میری با ۱۱ سالن سینمایی سه میلیارد و ۱۰۷ میلیون تومان فروش داشته است.

داریوش بابائیان- مدیر پخش شکوفا فیلم – درباره‌ آمار فروش فیلم سینمایی «من و شارمین» به کارگردانی بیژن شیرمرز گفت: این فیلم بعد از ۴ هفته اکران با در اختیار داشتن ۱۳  سالن در تهران ۹۱۰ میلیون تومان و ۲۲ سالن در شهرستان ۱۹۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او همچنین آمار فروش فیلم سینمایی «حقه باز دم دراز» ساخته علی رضا محمودزاده که از چهارشنبه ۱۹ مهرماه  اکران آن آغاز شده است را با در اختیار داشتن ۸ سالن ۱۶ میلیون تومان اعلام کرد.

مهدی صباغ‌زاده – مدیر دفتر پخش نیمروزفیلم – آمار فروش فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده را بعد از ۱۰ روز اکران با در اختیار داشتن ۲۷ سالن سینمایی در تهران و ۶۰ سالن در شهرستان در مجموع ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها