تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 70704

 وضعیت فروش فیلم‌های در حال اکران چون دو هفته گذشته کم رونق بود و تنها دو فیلم توانستند به رقم فروش یک میلیارد تومان دست پیدا کنند.

به گزارش سینماسینما، اکران ۱۴ فیلم سینمایی در حالی ادامه دارد که از هفته گذشته با اکران فیلم «خفه‌گی» ساخته فریدون جیرانی، سالن‌های سینما گرمایی دوباره یافتند و البته آمار فروش سایر فیلم‌ها نیز پیدا شد.

فیلم «زرد» که این روزها موافقان و مخالفان زیادی دارد و البته به نظر می‌رسد طیف سنی جوان بیشتر مخاطبش هستند، همان روند هفته گذشته را در فروش داشته و اتفاق جدیدی را در گیشه تجربه نکرده است. این فیلم در میان سایر آثار اکران شده، فروش بیشتری داشته است.

با گذشت ۵۱ روز از اکران «نگار» ساخته رامبد جوان، این فیلم هنوز روی پرده است و بیش از دو میلیارد و نیم فروخته است. «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی، «تابستان داغ» ساخته ابراهیم ایرج‌زاد، «خانه دختر» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، «من و شارمین»، ساخته بیژن شیرمرز که از معدود فیلم‌های کمدی روی پرده است، «قهرمانان کوچک» از حسین قناعت، «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی، «حقه‌باز دم دراز» ساخته علیرضا محمود‌زاده و «آزاد به قید شرط» کار حسین شهابی، روند فرو‌ش‌شان همچون هفته پیش از این بوده است.

«خفه‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی و «ایتالیا ایتالیا» ساخته کاوه صباغ‌زاده دو فیلمی بودند که هفته گذشته میلیاردی شدند. در این میان، «خفه‌گی» توانست در مدت زمان یک هفته از آغاز اکرانش یک میلیارد تومان فروش کند و «ایتالیا ایتالیا» نیز بعد از حدود سه هفته به این رقم فروش دست پیدا کرد.

«رقص پا» به کارگردانی مزدک میرعابدینی نیز فیلم جدیدی است که از چهارشنبه گذشته (سوم آبان‌ماه) اکران خود را آغاز کرده است و تا کنون نیز دو میلیون تومان فروخته است.

در ادامه جدول فروش فیلم‌های در حال اکران آمده که این آمار فروش مربوط به مجموع تهران و شهرستان است.

منبع: خبرآنلاین

نام فیلمروزهای اکرانمجموع فروش تهران و شهرستان
«زرد»٢٣ روز٣ میلیارد و ٢۴٠ میلیون تومان
«نگار»۵١ روز٢ میلیارد و ۶٣٧ میلیون تومان
«مَلى و راه هاى نرفته‌اش»۴۴ روز١ میلیارد و ۵٩٣ میلیون تومان
«تابستان داغ»۵۸ روز۱ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان
 «خانه دختر»١۶ روز١ میلیارد و ۵٠۴ میلیون تومان
« خفه‌گى»٩ روز١ میلیارد و ۴٠۵ میلیون تومان
« من و شارمین»۵١ روز١ میلیارد و ٢١٠ میلیون تومان
« ایتالیا ایتالیا»٢٣ روز١ میلیارد و ١٠٠ میلیون تومان
« قهرمانان کوچک»٢٣ روز١ میلیارد و ٨٠ میلیون تومان
« مالاریا»٢٣ روز٢٧۵ میلیون تومان
«حقه باز دم دراز»١۶ روز١۵٠ میلیون تومان
« شَنِل»٩ روز٨٠ میلیون تومان
« آزاد به قید شرط»٩ روز۶١ میلیون تومان
« رقص پا»٢ روز٢ میلیون تومان

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها