تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 50186

 فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، سومین فیلم اکران نوروز است که فروش میلیاردی را پشت سر گذاشت.

به گزارش سینماسینما، با وجود استقبال نه چندان گرم و گسترده مخاطبان سینما در روزهای ابتدایی اکران فیلم‌های نوروز ۹۶ اما با گذشت روزهای ابتدایی تعطیلات، رونق به گیشه سینماها بازگشته است و تا به امروز سه فیلم «خوب بد جلف»، «گشت ۲» و به‌تازگی «ماجرای نیمروز» نیز به فروش میلیاردی دست پیدا کردند.

«ماجرای نیمروز» که به عنوان بهترین فیلم  از نگاه تماشاگران سی و پنجمین جشنواره فجر برگزیده شد، در اکران نوروزی سانس‌های فوق‌العاده زیادی داشت و فروشش به تازگی از مرز یک میلیارد تومان گذشت.

«ماجرای نیمروز» به ترورهای گروه مجاهدین خلق در دهه ۶۰ و درگیری نیروهای اطلاعات سپاه با آنان می‌پردازد. در این میان، روابط یکی از اعضای سپاه و زنی از اعضای مجاهدین خلق که در گذشته در دانشگاه همکلاسی بوده‌اند، بُعد دیگری به اتفاقات این فیلم می‌افزاید. .

مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، جواد عزتی، مهدی پاکدل، مهدی زمین‌پرداز، هادی حجازی‌فر و … از جمله بازیگران این فیلم‌اند.

«گشت ۲ » ساخته سعید سهیلی دومین فیلم پرفروش اکران نوروزی بود که فروشش از سه میلیارد تومان گذشته است و استقبال از آن نیز همچنان ادامه دارد.

اولین اثر سینمایی پیمان قاسمخانی، «خوب بد جلف» نیز که اکرانش از دو فیلم دیگر زودتر آغاز شد، تا به حال رقمی نزدیک به هشت میلیارد تومان فروش داشته است و همچنان در صدر فیلم های نوروزی قرار دارد.

 

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها