تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 73125

نمایش «خشم و هیاهو» به کارگردانی مهرداد رایانی‌مخصوص تمرین های خود را برای اجرای عمومی در پردیس تئاتر شهرزاد سپری می کند.

به گزارش سینماسینما، نمایش «خشم و هیاهو» به نویسندگى و کارگردانى مهرداد رایانى مخصوص، پس از ١٧ سال با بازیگران جدید در سالن «شهرزاد» روى صحنه مى آید.

هانیه توسلى، على سرابى و امیرحسین رستمى بازیگرانى هستند که به نمایش «خشم و هیاهو» به نویسندگى و کارگردانى مهرداد رایانى مخصوص پیوسته اند. رایانى مخصوص پس از گذشت ١٧ سال از اجراى نمایش «خشم و هیاهو» در سالن سایه تئاترشهر، بار دیگر این نمایش را در فضایى متفاوت تر، از دى ماه در سالن «شهرزاد» به روى صحنه خواهد برد.

«خشم و هیاهو» در سال ٧٩ در قالب گروه تئاتر تجربه روى صحنه رفت و همچنین در هجدهمین جشنواره تئاتر فجر نیز اجرا شده است و از طرفى در هفته بزرگداشت هنر ایران در شهر پارماى ایتالیا نیز اجرا شده و مورد توجه و تحسین مخاطبان قرار گرفت.

همچنین رایانى مخصوص این نمایش را سال ٩٣ در شهر منچستر انگلستان روى صحنه برده است.

عوامل نمایش «خشم و هیاهو» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: مهرداد رایانى مخصوص، تهیه کننده: محمدعلى کیانى، مجرى طرح: مجتبى پیرى، طراح صحنه و لباس: سپیده نظرى پور، دستیار اول کارگردان: رحیم بهبودى فر، طراح چهره پردازى: محسن ملکى، آهنگساز: بهرنگ قدرتى، مدیر تولید: امیرحسین طاهریان، مدیر مالى: نسترن شفیعى، مشاور رسانه اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها