تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 21027

داریوش مهرجویی وکیل داریوش مهرجویی در رابطه با “هتک حرمت، تهمت، افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به موکل خود از طرف بعضی افراد که در رسانه‌ها، جراید و فضای مجازی منتشر شده” هشدار داد.

 به گزارش سینماسینما، فرهنگ سروری گفت: در خصوص اعتراض آقای مهرجویی به وقایع پیش‌آمده در طول درمان جناب آقای عباس کیارستمی و درخواست رسیدگی و پیگیری این امر از دستگاه‌های ذی‌ربط و مسؤول، باید در وهله اول توجه داشت که ایشان داغدار هستند. آقای مهرجویی به از دست دادن یکی از عزیزان و بستگان نزدیک و دوست دیرینه خود عباس کیارستمی واکنش نشان داده‌اند و خواستار رسیدگی و معرفی خاطی یا خاطیان از مسئولان شده‌اند بدون اینکه فرد یا افرادی را مستقیماً معرفی کرده و افترا یا تهمتی بزنند.

او در ادامه اظهار کرد: با احترام به جامعه شریف پزشکی، متأسفانه برخی افرادی که خود را از جامعه پزشکی و یا حتی سخنگو و پرچمدار این صنف می‌دانند با هتک حرمت، تهمت، افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به شخص آقای داریوش مهرجویی اقدام به اظهارات و اعمالی کرده‌اند که تصاویرش در فضای مجازی به کرات توسط کاربران دست به دست می‌شود. این عمل مطمئناً پیگرد قضایی خواهد داشت.

وکیل مهرجویی تصریح کرد: در صورت تکرار چنین رفتارهایی از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی نسبت به موکل خود از طریق قوه قضاییه وارد عمل خواهیم شد و برخورد جدی به عمل خواهد آمد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها