تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۰۷:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 34017

رزیتا غفاریرزیتا غفاری با انتشار تصویری در اینستاگرام از واکنش‌های برخی به صحبت‌های او درباره اشتباه یک دندانپزشک که منجر به درد و رنج ۱۵ ساله‌اش شده بود، ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش سینماسینما، رزیتا غفاری، بازیگر تلویزیون که دو روز پیش عکسی از خود پس از عمل سینوس‌هایش منتشر کرده بود، به تازگی با انتشار پستی تازه در اینستاگرام، از برخوردی که برخی با او داشته‌اند، ابراز ناراحتی کرد.

او درخصوص واکنش برخی از مردم نوشت:

«سلام، باور کنین اصلا فکر نمی‌کردم که بعد از یه عمل جراحى سخت و چند ساعت بیهوشی کامل و چند روز بسترى شدن در بیمارستان حقم این برخورد مردم باشه!

واقعا انسانیت رو براى هم تمام کردیم! تعریف کردن تنها قسمتى از ماجرایى که بر من گذشته ظاهرا به بعضی دوستان دانشجو سخت اومده.

با پوزش فراوان و با اجازه شما دوستان بدون استفاده از لغات و اصطلاحات پزشکى و بدون در نظر گرفتن حوصله شما کامل‌تر ماجرا را برایتان میگویم! ١۵سال پیش به جهت تنها یک پوسیدگى جزیى به یک دندانپزشک که از طرف خانه سینما معرفی شد رفتم.. دکتر که به ظاهر بسیار جوان بود کار را شروع کرد ولی متاسفانه بیشتر از آنچه باید تراش دندان را ادامه داد تا اینکه اعصاب باز شدند! سپس شروع به عَصب کشی دندان نمود، بعد از کشیدن دومین عَصب، وسیله عَصب‌کشی را از ریشه دندان خارج کرده و وارد فکم نمودند سپس وسیله را همانجا شکاندند. با دست پاچگی ایشان و صدای شکستن تا حدی متوجه موضوع شدم. سپس ایشان بدون کشیدن اعصاب باقیمانده، در دندان را بسته و به من چهار استامینافون کدئین و ترامادول تجویز کردند و مرا راهی کردند!

۱۵۲۵۸۶۱۸_۱۴۸۷۲۹۷۲۹۴۶۳۱۳۹۵_۲۱۱۴۰۹۵۰۵۷۵۷۲۲۰۰۴۴۸_n1

شب دچار مسمومیت شدید شدم و به علت خونریزی معده به بیمارستان منتقل شدم و سپس خون معده را با شلنگ خارج کردند! و این تازه اول ماجراست. کم‌کم اثرات دارویی از بین رفت و درد دندان شروع شد.

ابتدا به دنبال یک پزشک حاذق گشته و فورا توسط ایشان فکم از بالاى دندان شکافته شد و وسیله عَصب‌کشى خارج شد!
سپس اعصاب رها شده در دندان بدون بی‌حسى دوباره عَصب‌کشی شدند! دو مرتبه جراحى لثه شدم. سپس تمام دندانم از داخل عفونت کرد و کیست‌ها تمام اطراف را أحاطه کردند!

سه بار پیوند استخوان شدم و در انتها پزشک مشاورم که در طى سالیان سعی نمود دندانم را نگه دارد آن را کشیده و ایمپلنت کرد. … در طى جراحی‎هاى فک متوجه باز بودن سینوس‌ها و تخریب کامل دیوارهاى سینوسی شدم و حالا تحت نظر پزشک گوش و حلق و بینی تحت جراحى سینوس که حاوى کیست هم بود قرار گرفتم. توجه داشته باشید که در طى ١۵ سال به من چه گذشت.

این تقریبا ماجراى بیماری من بود که ظاهرا در طى این دو روز خیلی‌ها رو ناراحت کرده! البته نه به جهت دلجویى و دلداری از من بلکه شرح این واقعه را دروغ شاخدار، هنرنما بودن، به دور از انسانیت و بسیار توهین و تحقیرهایی که واقعا در درکش مانده‌‌ام.
باز هم اگر به عنوان یک هنرمند نتوانستم از اصطلاحات پزشکى استفاده کنم عذر می‌خواهم.»

منبع: خبرآنلاین

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها