تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 16791

از نگاه «سیدعزت الله ضرغامی» پایبندی و اعتقاد عمیق به ولایت‌فقیه – میراث تاریخی امام خمینی(ره) – نقطه‌ درخشان کارنامه‌ی آیت‌الله جنتی است.

به گزارش سینماسینما، «سید عزت الله ضرغامی» رئیس اسبق سازمان صداوسیما، مطلب جدید خود در اینستاگرام را به انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان اختصاص داده است.

بنا بر این گزارش، ضرغامی در این مطلب که با نام «آیت‌الله جنتی» منتشر شده، آورده است:
با رأی اکثریت اعضاء مجلس خبرگان رهبری؛ آیت‌الله جنتی به ریاست این مجلس منصوب شد. برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق خدمت بیشتر به مردم آرزومندیم.

آقای جنتی موافقین و مخالفین حرفه‌ای دارد، ولی اکثریت مردم که خارج از موضع‌گیری‌های جناحی هستند ایشان را فردی انقلابی، ساده زیست و دلسوز به حال کشور می‌دانند و از این انتخاب استقبال می‌کنند.
آیت‌الله جنتی ۹۰ سال سن دارند و در عین حال بسیار پرانرژی، پرکار و باانگیزه هستند. این روحیه و این رفتار خیلی خوب است و الگو و درس بزرگی برای همه به ویژه جوانان است.

پی نوشت

آیت‌الله جنتی ۴ پسر دارد. علی آقا وزیر ارشاد است. حسن آقا در اصفهان نجاری می‌کند. محمدآقا کارمند سازمان تبلیغات است. حسین فرزند دیگر ایشان هم در اوائل انقلاب به عضویت سازمان منافقین درآمد و در سال ۶۱ در درگیری مسلحانه کشته شد.

فوت احمد آقا؛ (فرزند حسین) که بسیار مورد علاقه پدر و مادربزرگ بود و همچنین فوت همسر باوفای ایشان؛ باعث ناراحتی و تکدر خاطر فراوان آیت‌الله جنتی شد. ولی به نظر می‌رسد هیچکدام از این حوادث کوچکترین تأثیری بر منش و رفتار و روحیه آیت‌الله نگذارده و او همچنان کلید حل بسیاری از مشکلات کشور است.

با ایشان مراودات نزدیک و جلسات فراوان داشته‌ام. انسانی مؤمن، خوش اخلاق و بذله‌گو هستند و از مطایبات فراوانی که برای ایشان تولید می‌شود استقبال می‌کنند!!

صداقت و صراحت کلام ایشان در جلسات خصوصی به مراتب بیشتر از سخنرانی‌های عمومی است. به همین دلیل مورد قبول و احترام بزرگان انقلاب و مسئولین کشور است.

پایبندی و اعتقاد عمیق به ولایت‌فقیه – میراث تاریخی امام خمینی(ره) – نقطه‌ی درخشان کارنامه‌ی آیت‌الله است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها