تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 26560

بهاره افشاری دورهمیدوستان عزیز قیچى به دست، من همون بازیگر ١٠ ساله تلویزیون این مملکت هستم.
به گزارش سینماسینما، بهاره افشاری از سانسور بخش زیادی از گفت‌وگوی خود در برنامه «دورهمی» انتقاد کرد و متنی تند و تیز درباره‌اش انتشار داد.

افشاری مهمان برنامه شنبه شب برنامه «دورهمی» بود. افشاری پس از پخش این برنامه به حذف قسمت عمده‌ای از گفت‌وگوی خود با مهران مدیری اعتراض کرد.

او در این زمینه در اینستاگرام نوشت: «بله درست حدس زدید این خود منم بعد از دیدن دورهمى.

نزدیک به سه هفته پیش قرار بود این برنامه پخش بشه که بنا به صلاحدید مدیران بنده قابل پخش نبودم و قرار بر حذف کلى برنامه شد. امروز یکباره خبر رسید قابل پخش شدم با اندکى سانسور راجع به مضوعاتى که راجع به ازدواج‌هاى این روزها و خانواده‌هاست. عجبا که نزدیک به ٢٠ دقیقه حذف شدم درست مثل خندوانه.

یعنى الان اینجانب رکورددار سانسور در برنامه‌های تلویزیونى هستم. چون این روزها به علت احترام به شعور مخاطب تمایلى به بازى در سریال‌هاى تلویزیونى ندارم سعى کردم با حضور در برنامه‌های پر مخاطبى مثل برنامه «دورهمى» آقاى مدیرى و به احترام ایشان و حفظ ارتباط هر چند کوتاه با شما عزیزان دل حضور داشته باشم ولى انگار اینم نشدنیه دیگه.

دوستان عزیز قیچى به دست من همون بازیگر ١٠ ساله تلویزیون این مملکت هستم چطور وقتى به عنوان خود حقیقى جلوى دوربین «خندوانه» و «دورهمى» می‌روم غیر قابل پخش می‌شوم! عجبا شما رو به خیر و ما رو پى کارمان.»

منبع: هنرآنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها