تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 55548

حسام نواب صفویحسام نواب‌صفوی از دیدار ترامپ با مقامات عربستانی نتیجه گرفت که آمریکا باید به مردم ایران یارانه بدهد.

به گزارش سینماسینما، حسام نواب صفوی بازیگر، با انتشار فیلمی از رقص شمشیر ترامپ با مقامات عربستانی در اینستاگرام از سودآوری ایران برای آمریکا گفت.

این بازیگر درهمین راستا نوشت: «پرداخت یارانه نقدى به ایران از سوى آمریکا، آمریکا نه تنها باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را یکجا لغو کند، بلکه باید ماهیانه به مردم ایران یارانه نیز پرداخت کند.

رقص شمشیر، رقصى قدیمى در عربستان سعودى بوده که عده‌اى شمشیر بدست گرفته و یک شمشیر به شخص میهمان داده و همه شمشیر بدست اطراف او میرقصند.

در قسمت اول این ویدیو این رقص براى جرج بوش رییس جمهور وقت آمریکا اجرا شد. درقسمت دوم چهره آقاى ترامپ را میبینیم که در تمام طول عمر خود در بزرگترین کلابها و دیسکوهای جهان انواع و اقسام رقصها را با خانومهاى مختلف و زیباروى دنیا انجام داده و در این لحظه نمیتواند درک کند رقصیدن با چند نره غول شمشیر به دست چه معنایى دارد و حالت ناراحتى از چهره او پیداست ولی مجبور است بخاطر مبلغ ١١٠میلیارد دلار وضعیت موجود را تحمل کند وگرنه همان لحظه شمشیر را پرت مى کرد و شروع میکرد به رقصیدن راک اندرول می کرد.

در قسمت سوم در یکی از فیلم ها من هم باید این رقص را انجام میدادم، ولی چون ١١٠میلیاردی در کار نبود نیمه کاره رقص را رها کردم و رفتم سراغ رقص آبا و اجدادی خودمان.

نتیجه گیری سیاسی: وجود قدرت نظامی ایران در منطقه باعث شده هر چند وقت یکبار عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس تمام در آمدهای حاصل از نفت خود را تقدیم آمریکا کنند و نتیجه‌گیری آخر آمریکا هیچ دوستی بهتر از ایران ندارد چون اگر تمام پول آمریکا تمام شود شلیک چند تیر هوایی در منطقه خلیج فارس از ناحیه ایران باعث می شود خزانه آمریکا دوباره پر از پول شود. با توجه به جمیع جهت یاد شده پرداخت یارانه نقدى از جانب آمریکا به مردم ایران الزامیست.»

منبع: خبرآنلاین

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها