تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۲۲:۰۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 31906

رضا رشیدپوررضا رشیدپور با انتشار متنی در اینستاگرام خود در مورد آنچه به عنوان درآمدزایی برنامه «حالا خورشید» از درگذشت منصور پورحیدری مطرح شده، توضیح داد.

به گزارش سینماسینما، رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به شایعاتی درخصوص درآمدزایی برنامه حالا خورشید از فوت منصور پورحیدری واکنش نشان داد.

او دراین باره نوشت:

«من با کمال احترام از حساسیت برخی رسانه‌ها در خصوص شائبه درآمدزایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری عزیز سپاسگزارم. نکته مهم و قابل دقتی است. اما کاش قبل از انتشار خبر و خدشه به حیثیت یک گروه برنامه‌ساز، زحمت کوچکی می‌کشیدید و استعلام می‌فرمودید. ما که همیشه با افتخار در دسترس شما بوده‌ایم. عزیز دل برادر، پیامک‌های برنامه من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد.

تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است. نشانی را اشتباه آمده‌اید. حالا به فرض شوخی، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد. یعنی کلا می‌شود یک میلیون و ششصد هزار تومان! همکار نازنین رسانه ای ، من را چند می فروشی؟! رفیق حسابی، ما هر روز بیش از پنج میلیون تومان به مردم جایزه می‌دهیم. البته با افتخار ما به خاطر تذکر برخی از بینندگان برنامه، حامیان مالی دست به نقد را نپذیرفته‌ایم حالا بیاییم از محل ختم صلوات برای یک اسطوره درآمد جمع کنیم؟! ان شاالله که انتشار گسترده این خبر کذب از روی دلسوزی و جهت اصلاح برخی رفتارهای ناهنجار در این عرصه بوده و لاغیر.

ترجیح می‌دهم از این زاویه نگاه کنم و ضمن عرض ارادت مجدد به همه همکاران خوبم در رسانه‌های مختلف، تاکید کنم که من هرگز شرافت و تعهد کار رسانه‌ای و افتخار روزنامه‌نگاری را با تمام دنیا عوض نخواهم کرد.

امروز صد هزار نفر ، هم نفس با ما برای شادی روح منصورخان صلوات فرستادند. یک جرعه از این صدهزار ما را بس.»

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها