تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 57920

الهام پاوه نژاد، هدیه تهرانی الهام پاوه نژاد و هدیه تهرانی در صفحات اینستاگرام خود به غیرت و مردانگی زنان و مردان کُرد واکنش نشان دادند.

به گزارش سینماسینما، انتشار پست های متفاوت در خصوص حواشی این روزها و توهین برخی به برخی دیگر و به میان آوردن نام قومی کهن که غیرت و مردانگی شیرزنان و مردانش زبانزد است بسیاری از هنرمندان را به واکنش های مختلف واداشته است.

الهام پاوه نژاد و هدیه تهرانی نیز در صفحات اینستاگرام خود به مردانگی و غیرت کُردها اشاره کردند و به مردم در خصوص تفرقه افکنی دشمن هشدار دادند.

الهام پاوه نژاد در اینستاگرام خود نوشت: «کوبانی و مقاومت زنان و مردانِ کُرد در برابر تروریست های داعش را که فراموش نکردیم ؟! سکوت جامعه ی جهانی دربرابر آن محاصره ی خونین را که یادمان نرفته ؟!

هر کلمه ای توضیحی اضافه است جز آن که هدف تروریسم و تفکر داعش همین تجزیه طلبی و ویرانی اتحاد در قومیت هاست….

پی نوشت: انقدر حرف هایی که این چند روز در این باب شنیدم بی ارزش و سطحی بود که نخواستم واکنشی نشان دهم تا رسید به دایرکت و کامنت هایی که نباید…به قول آزاده جان نامداری نیاید روزی که شرمنده و سرافکنده ی گفته و اندیشه و رفتارمان باشیم… مواظب باشیم در این ماهِ صبوری و خودداری….”.

هدیه تهرانی نیز این متن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد:

«دشمن در صدد ایجاد شکاف قومی در ایران هست

کردها اصیل ترین اقوام ایرانی که همیشه بخشی از تاریخ ایران و حفاظ هویت استقلال آن بوده ‏نباید به خاطر چند نفر #کردها را محکوم بکنیم کردها مردمی مهربان وخونگرم هستند».

هدیه تهرانی

الهام پاوه نژاد، هدیه تهرانی

 

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها