تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 45473

نوید محمدزادهنوید محمدزاده در پست جدید اینستاگرام خود درباره تاسیس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشى با پیشنهاد و سرمایه اولیه اهدایى فیلم «لانتورى» نوشت.

به گزارش سینماسینما، این بازیگر نوشت:
انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشى با حضور جمعی از جراحان پلاستیک و قربانیان اسیدپاشى و فعالان اجتماعى در حال ثبت و راه اندازی است.
دکتر سید کمال فروتن فوق تخصص جراحى پلاستیک وعضو هیات موسس این انجمن که خود از بانیان تاسیس انجمن جراحان پلاستیک ایران هم هست، ضمن تائید این خبر در گفت و گو با ایسنا گفت: لزوم حمایت از قربانیان اسیدپاشى همیشه احساس مى شد تا اینکه به پیشنهاد سازندگان فیلم «لانتورى» تصمیم به ثبت و راه اندازی انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشى گرفتیم . نیمی از مراحل ثبت این انجمن طی شده و هم اکنون در حال پی گیری برای ثبت نهایی آن هستیم.
به گفته وی با شکل گیری این انجمن که قادر است قربانیان، جراحان برجسته سوختگى و پلاستیک و خیران را گرد هم آورد، این افراد می‌توانند دوباره به زندگی امیدوار شوند ؛ سوختگی با اسید تا پایان عمر فرد را درگیر ضایعه می‌کند و بهبودی در کار نیست بنابراین حمایت از قربانیان مهمترین کمکی است که جامعه می تواند به این افراد بکند.
رئیس سابق انجمن جراحان پلاستیک که خود پرشک معالج تعدادی از قربانیان اسید پاشی بوده درباره نحوه فعالیت این انجمن ادامه داد: فعالیت این انجمن بدون حمایت هاى مردمی، خیران و علاقه مندان کمک به این افراد امکان پذیر نیست. سرمایه اولیه این انجمن نیز توسط آقاى رضا درمیشیان، کارگردان فیلم لانتوری تامین شده و درآمد حاصل از سه روز فروش فیلم لانتورى و همچنین نمایشگاه عکس لانتورى به نفع قربانیان اسیدپاشى به شماره حساب ۵۷۹۴۳۵۷۷/۴۳ بانک ملت /شعبه ولیعصر نبش بهشتى که حساب موقت انجمن قربانیان اسیدپاشى محسوب می شود، واریز شده است.
جراح بیمارستان هاى حضرت فاطمه، آذر و محب در پایان گفت : درهاى این انجمن به روى تمامى خیرین ،پزشکان، قربانیان اسیدپاشى و.. باز است و همه خیران می توانند جهت حمایت از قربانیان اسیدپاشى و عضویت در این انجمن با شماره ۰۹۳۰۴۶۹۰۸۳۳ و ایمیل Victimsofacid@Gmail.comتماس تماس حاصل کنند.
به گزارش ایسنا پیش از این رضا درمیشیان نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده (( لانتورى )) اعلام کرده بود درآمد حاصل از سه روز نمایش این فیلم در سینماهاى سراسر کشور را به قربانیان اسیدپاشى اختصاص داده تا به عنوان اولین قدم براى تاسیس انجمنی مستقل برای حمایت از قربانیان اسیدپاشى هزینه شود.
طراح لوگو این انجمن اثر اردشیر رستمى است.

انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها