تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 158135

نمایش تن‌هااجرای نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی روز دوشنبه هفتم تیر ماه با حضور رییس تئاترشهر و فرهاد قائمیان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار سایه این مجموعه آغاز شد.

به گزارش سینماسینما، اجرای عمومی نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی روز دوشنبه هفتم تیر با حضور ابراهیم گله‌دارزاده رییس تئاترشهر و فرهاد قائمیان در تالار سایه این مجموعه آغاز شد.

فرهاد قائمیان پس از تماشای این نمایش گفت: امشب یک تئاتر خوب دیدم و از این بابت خوشحالم. البته من آثار علیرضا معروفی را به عنوان نویسنده و کارگردان از سال‌ها قبل دیده‌ام و می‌شناسم، معروفی در نمایش «شکم» یک جهش بزرگ داشت و امشب در «تن‌ها» نشان داد که به شیوه اجرایی خاص خودش در نمایش رسیده است. ضمن اینکه نوع نگاه معروفی به دفاع مقدس و روایتش خلاقانه و بدون شعار است.وی با قدردانی از توانمندی بازیگران این اثر نمایشی افزود: این اجرای بی‌نقص نشان از  تلاش بسیار در مسیر درست دارد که با خلاقیت کارگردان به شیوه‌ای جذاب، نمایشی شده است.

قائمیان تصریح کرد: تئاتر ما نیازمند هنرمندان جوان و تازه نفس است و گروه نمایش «تن‌ها» یکی از مجموعه‌های تازه نفس تئاتر ماست که از استان البرز  اجرای خود را در تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار داده‌اند. من معتقدم مسئولان باید به هنرمندان شهرستان‌ها که با حداقل امکانات فعالیت و تلاش می‌کنند، توجه ویژه داشته باشند.  استعدادهایی که با هدایت درست و آموزش صحیح می‌توانند شکوفا شده و آینده تئاتر کشور را بسازند.

وی با ابراز خرسندی از اجرای این اثر نمایشی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر گفت: خیلی خوب است که در مجموعه‌ای مثل تئاتر شهر به این گروه امکان اجرا و کسب تجربه‌ای ارزشمند داده شده است. امیدوارم امکانی محیا شود که هنرمندان فعال همه‌ی شهرستان‌ها بتوانند هم برای اجرا به تهران بیایند و هم در شهر خودشان سالنی استاندارد داشته باشند تا  با اجراهایی تائیرگذار، تئاتر را درشهرشان رونق بدهند و برای سایر جوانان هنرمند نیز ایجاد انگیزه کنند.

نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی و با بازی (به ترتیب حروف الفبا): فرزاد  تجلی، امیررضا حشمی‌پور، محمد جواد حشمی‌پور، امیر ارسلان خالویی، فردین شاه‌حسینی، هادی شیخ الاسلامی، حسین عارف، آرمان میرزایی، حامد نساج بخارایی و محمد نیازی هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۸:۴۵ در تالار سایه تئاتر شهر میزبان تماشاگران خواهد بود.

منبع: ایلنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها