تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176325

آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.
نمایش «پروین» به کارگردانی حسین کیانی  که از ۸ خرداد ماه میزبان علاقه مندان در تالار اصلی تئاتر شهر  بوده  با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان بود، تاکنون در مجموع  ۱۰  اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان، میزبان یک هزار و ۶۷۷ تماشاگر و فروشی معادل ۱۱۷ میلیون ۹۵۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.
نمایش «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی زاده که از روز اول خرداد ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۰۱ تماشاگر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه رفت تاکنون با مجموع ۱۴  اجرا ، یک هزار و ۵۲۳ تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۶۹ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.
نمایش «بهشت حکیم الله» به کارگردانی ویدا موسوی  نیز که از اول خرداد ماه در تالار سایه تئاتر شهر  با ظرفیت ۷۲ نفر  و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفته،  تا به امروز با مجموع ۱۴  اجرا  و ۵۵۰  تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) ۱۵ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان فروش داشته است.
نمایش «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی که از روز دوم خرداد ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع ۱۳ اجرا و یک هزار و ۸۹۸  تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۳۶ میلیون و ۵۹۴ هزار تومان دست پیدا کرده است.
نمایش «یه روز دیگه » به کارگردانی نادیا فرجی  که از روز هشتم اردیبهشت ماه اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با ۱۰ اجرا و  ۲۶۰تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دست یافته است.
براساس این گزارش نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ تماشاگر روی صحنه رفته تا کنون با مجموع  ۲۸  اجرا و ۲ هزار و ۵۵۰ تماشاگر  (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان)  و قیمت بلیت ۴۰ و ۵۰ هزار تومان به فروشی معادل ۴۹ میلیون و ۱۰۹ هزار و ۹۵۰ تومان  رسیده است.
نمایش «بچه های تک استریت کارلو » به کارگردانی آشا محرابی  که از ۲۵ اردیبهشت  با قیمت بلیت ۳۰ هزار  تومان در تالار هنر  روی صحنه رفت تاکنون با مجموع   ۲۱  اجرا پذیرای یک هزار و ۹۶۰  تماشاگر بوده که با احتساب  ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان به فروشی معادل ۴۱ میلیون و ۹۶۵ هزار و ۷۷۰  تومان دست پیدا کرده است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها