تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 175360

اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی ضمن اعلام مراتب تاسف خود برای حادثه برج متروپل آبادان که منجر به فوت تعدادی از هم وطنانمان شد با خانواده های داغ دیده این واقعه دلخراش و جامعه هنرمندان نمایش خوزستان ابراز همدردی کرد.
به گزارش سینماسینما، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی ضمن اعلام مراتب تاسف خود برای حادثه برج‌های متروپل شهرآبادان که منجر به فوت تعدادی از هم وطنان عزیز و مصدومیت تعدادی از شهروندان آبادانی شد، با خانواده‌های داغدیده این واقعه دلخراش و شهروندان آبادانی و جامعه هنرمندان نمایش منطقه خوزستان به ویژه شهر آبادان ابراز همدردی کرد.
در متن منتشر شده از سوی اداره کل هنرهای نمایشی آمده است:
آنچه در حادثه برج‌های متروپل آبادان اتفاق افتاد، ضایعه‌ای جانکاه و مصیبتی دردناک برای ملت شریف ایران به ویژه خانواده‌های داغدیده از این رویداد دلخراش است که توصیف گستره اندوه ناشی از آن در قالب واژه ها و پیام تسلیت نمی گنجد.
اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن عرض تسلیت و تعزیت به محضر همه داغدیدگان این حادثه دلخراش، مراتب ابراز همدردی خود را با مردم عزیز استان خوزستان، شهروندان آبادانی و تمامی هنرمندان فرهیخته و ارجمند استان خوزستان به ویژه شهر آبادان اعلام داشته و ضمن آرزوی سلامتی و بهبود سریع برای مجروحان حادثه، از خداوند مهربان خواستار صبری عظیم برای خانواده‌های داغدیده است.
لازم به توضیح است مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت (یادبود فتح خرمشهر) که قرار بود روز سوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر میزبان مخاطبان شود، به احترام درگذشتگان حادثه ساختمان متروپل آبادان وابراز همدردی با خانواده های داغدیده این حادثه دلخراش برگزار نخواهد شد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها