تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 178563

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران از مخالفت شهرداری پایتخت با پیشنهاد برخی هنرمندان برای دیوارکشی در اطراف تئاتر شهر به منظور جداکردن این مجموعه از آسیب‌های اجتماعی حاشیه آن خبر داد.

به گزارش سینماسینما، علیرضا نادعلی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ساماندهی تئاتر شهر، با اشاره به درخواست برخی از اعضای جامعه هنری کشور درباره ایجاد یک حصار در اطراف این محدوده اظهار کرد: به دلیل وجود آسیب‌های اجتماعی در اطراف محوطه تئاتر شهر، برخی هنرمندان درخواست داشتند تا این محوطه توسط چیزی شبیه حصار از اطراف آن، جدا شود.

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران ادامه داد: اما تا این لحظه مجموعه شهرداری تهران با این پیشنهاد و ایده برای احداث چیزی شبیه به دیوار در اطراف محوطه تئاتر شهر مخالفت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری پایتخت به دنبال طرح‌هایی است که بتواند شرایط اطراف محوطه تئاتر شهر را بهبود ببخشد و آسیب‌های اجتماعی  این منطقه را از بین ببرد.

نادعلی تاکید کرد: ما در عین حال به دنبال آن هستیم که از لحاظ زیبایی نیز فاخر باشد و راه‌حلی درنظر گرفته شود که متناسب با فضای فرهنگی تئاتر شهر نیز باشد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها