تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176870

دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، هیات داوران بخش‌های مسابقه تئاتر کودک و مسابقه تئاتر نوجوان را معرفی کرد.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مریم سعادت، فریبا دلیری، حسن دادشکر، ‌امید نیاز و‌ امیر سلطان احمدی، داوری آثار بخش مسابقه تئاتر کودک در جشنواره بیست و هفتم را بر عهده دارند.

همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه زهرا صبری، شهرام کرمی، محمد بحرانی، علی پاکدست و جواد کبودر آهنگی نمایش‌های بخش مسابقه تئاتر نوجوان، بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را ارزیابی و برگزیدگان را در اختتامیه این رویداد نمایشی معرفی می‌کنند.

هیات داوران بخش‌های مذکور از هنرمندان باسابقه هنر‌های نمایشی به ویژه نمایش کودک و نوجوان هستند.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، یکم تا ششم تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنر‌های نمایشی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها