تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 192274

«جامپ کات» به کارگردانی حامد نصرآبادیان و «سگ‌گرافی» به کارگردانی علی حبیبی در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌روند.

به گزارش سینماسینما، «جامپ کات» به نویسندگی و کارگردانی حامد نصرآبادیان تا ۱۲ آذر ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

در این نمایش مهران ‌نعیمی‌‌اقدم، طیبه کریمی دولت‌آبادی، پانته‌آ کرمی دولت‌آبادی، ساناز خدایی، آیسان ‌مرامی، زهره ‌صادقیان، شهین مولایی ایفای نقش می‌کنند.

«جامپ کات» نمایش-پانتومیمی در ستایش صلح است و در خلاصه داستان آن آمده: «پنج زن همراه کودکانشان در میانه صحنه سوالی به پنج زبان مطرح می‌کنند: “توی دنیا کی از همه قوی‌تره؟! هر کی هست ازش میخوام جلوی جنگ رو نگه داره! آخه می‌دونین” دلقکی به میانه صحنه پرتاب می‌شود و …»

همچنین «سگ‌گرافی» به نویسندگی و کارگردانی علی حبیبی نیز از سه‌شنبه هفتم آذر ماه تا ۳۰ آذر ماه هر شب از ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه اجرا می‌شود.

در این نمایش طاها ‌محمدی، علی ‌حبیبی، ترنم ‌کاظمی، واروژان ‌فرهادیان، مسعود حسینی، کتایون ‌سبحانی، مبینا تفرشی و محمدرضا ‌دینکو به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده: «سگ‌گرافی داستان سگی است که دم‌ش وسط جاده گیر کرده است. همچنان که در تلاش برای نجات جان خودش است، می‌فهمد شاید در دوری باطل گیر کرده است و شاید هیچ‌چیز واقعی نیست.»

همچنین نمایش «مهمانسرای دو دنیا» به نویسندگی اریک امانوئل اشمیت، با ترجمه شهلا حایری با طراحی و کارگردانی صابر کریمی دیگر اثری است که تا ۱۲ آذر ماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌رود.

در این نمایش بابک نوری، آرام نیک‌بین، مهدی کازرانی، مریم زارعی، فرناز رحمانی، صابر کریمی، (بازیگران صامت) حسین تفرشیان، آیدا حاجی ایالویی ایفای نقش خواهند کرد.

لینک کوتاه

 

آخرین ها