تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 181017

نمایشنامه‌خوانی «چُلاقِ آینیشمان» نوشته مارتین مک‌دونا در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش سینماسینما، نمایشنامه‌خوانی «چُلاقِ آینیشمان» به کارگردانی کیوان کثیریان به مدت سه شب؛ سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب ۲۲، ۲۳ و ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

نمایشنامه «چُلاقِ آینیشمان» نوشته مارتین مک‌دونا با ترجمه زهره جواهری و به کارگردانی کیوان کثیریان همراه با نقش‌خوانی پریسا مقتدی، شقایق مسافر، ناصر مردانی، بهرام سروری‌نژاد، اردوان زینی‌سوق، ندا کوهی، شاهرخ رحمانی، فرزین پورمحبی، معصومه نورزاد و الناز پرویز در تماشاخانه استاد انتظامی خوانده می‌شود.

در این نمایشنامه که داستان آن در بزرگ‌ترین جزیره در خلیج گلوی ایرلند به نام آینیشمان اتفاق می‌افتد، رابرت فلاهرتی فیلمساز برجسته آمریکایی و از پیشگامان سینمای مستند و انسان‌شناسی تصویری می‌خواهد در این جزیره فیلم‌برداری کند و قصد دارد از مردمان جزیره به عنوان بازیگر استفاده کند.

هم‌چنین در کنار این نمایشنامه‌خوانی، هر شب، یک تک‌گویی نیز اجرا می‌شود. «قوی‌تر» نوشته آگوست استریندبرگ با نقش‌خوانی افسون افشار در شب اول (سه‌شنبه ۲۲ شهریور) و «مونولوگ» نوشته هارولد پینتر با نقش‌خوانی حمید کاظم‌زاده و طوفان مهردادیان در دو شب ۲۳ و ۲۴ به ترتیب چهارشنبه و پنجشنبه اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت نمایشنامه‌خوانی «چُلاقِ آینیشمان» می‌توانند به سایت تیوال به نشانی tiwall.com مراجعه کنند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها