تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 40431

رامبد-جوانرامبد جوان شب گذشته میزبان علیرضا زمانى استاد خلاقیت بود.

به گزارش سینماسینما، رامبد جوان شب گذشته میزبان علیرضا زمانى استاد خلاقیت بود. در برنامه شب قبل «خندوانه» استاد کهنمویى هم استندآپ کمدى خود را پیرامون نوستالژی‌های دهه شصت و پیش از آن اجرا کرد.

زمانی در پاسخ به سوال جوان در خصوص شروع فعالیت گفت: سال ۶۱ دیپلم گرفتم و در دانشکده دندانپزشکی دکترای خود را دریافت کردم. در ادامه آموزش کامپیوتر را شروع کردم.

او ادامه داد: کسانی که می‌خواهند چند کار یاد بگیرند، به نظرم باید آن کارها در جهت همدیگر باشد و تنها یکی از دانش‌ها شاخص باشد. بعد از اینکه در دانشگاه تدریس می‌کردم و کامپیوتر را کامل یاد گرفتم، در معاونت پژوهشی وزارت بهداشت مشغول به کار شدم و در پروژه توسعه کاربری فناوری سلامت حضور پیدا کردم.

زمانی در پاسخ به این سوال جوان درباره امکان آموزش و تدریس خلاقیت گفت: واقعیت این است که همه خلاق هستند، اما بیشتر مردم فقط در یک زمینه خلاقیت دارند. البته خلاقیت خودش به وجود نمی‌آید بلکه خارج از حاشیه امن ماست و باید از فضای امن بیرون برویم. این بیرون آمدن از فضای راحت تلاش می‌خواهد.

زمانی در خصوص توانایی «نه گفتن» اظهار داشت: ما در کارگاه‌های خلاقیت تیپ‌شناسی شخصیت را تدریس می‌کنیم. آدم‌ها ۱۶تیپ شخصیتی دارند و هر تیپ ویژگی‌هایی دارد و من جزو تیپ هایی هستم که نه گفتن برای آنها سخت است. در این لحظه مهمان برنامه خندوانه با پرسیدن چند سوال ساده تیپ شخصیتی رامبد جوان را مشخص کرد. سوالاتی که هر یک از ما با جواب دادن به آنها، به ویژگی‌های شخصیتی خود پی می‌بریم. در نهایت مشخص شد که رامبد جوان توانایی نه گفتن ندارد!

مهمان شب گذشته خندوانه همچنین مخاطبان را به یک چالش دعوت کرد. اینکه مردم یک کار متفاوت در طول هفته انجام دهند که قانون‌شکنی و اذیت کردن نباشد. مطمئن هستم مردم نسبت به آن چپ چپ و با تعجب نگاه می‌کنند. حتی می توانیم از عکس‌العمل مردم فیلم و عکس تهیه کنیم و آنها را به انتشار بگذاریم.

زمانی در پایان اعلام آمادگی کرد تا چهار ساعت کارگاه خلاقیت برای بچه‌های کار برگزار کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها