تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 80613

تلویزیون در آخر هفته زمستانی با فیلم‌‌های سینمایی مختلف میزبان مخاطبان خود می‌شود.

به گزارش سینماسینما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن “به اسب کهر بنگر”، “مادر من”، “امیدها و نجواها”، “عامل سوم”، “ستاره من”، “خاکستر نشین”، “عکس‌های هالیس وود”، “سفر سهراب”، “هرچه پیش آید”، “یاغی”، “حفره”، “شائولین”، “رویای طلا”، “سیارک تاریک”، “مرد ناشناس”، “مسابقه ازدواج”، “آکیلا و مسابقه کلمات”، “دنیای نوبوناگا”، “دل شکسته”، “کاوشگران”، “شعله در باد”، “آلوشا”، “خوش‌قدم”، “هوگو”، “گنگستر آمریکایی”، “بوسیدن روی ماه”، “بی‌خوابی”، “چهار دیوانه”، “هوک”، “افسانه روز دوم فوریه”، “نجات بزرگ”، “نیروی ویژه” و “مرد دو صد ساله” پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی “به اسب کهر بنگر” به کارگردانی فرد زینمان، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی گریگوری پک، آنتونی کوئین و عمر شریف خواهید دید: مانوئل آریگوئز مبارز مخالف حکومت اسپانیا در زمان فرانکو است که پس از پایان جنگ داخلی در فرانسه به حال تبعید زندگی می‌کند. او پس از ۲۰ سال به دلیل بیماری مادرش تصمیم می‌گیرد به اسپانیا بازگردد ولی مأموران حکومت فرانکو دنبال او هستند…

فیلم سینمایی “مادر من” به کارگردانی نانی مورتی، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مارگریتا که کارگردان بسیار معروفی است در حین فیلمبرداری فیلمش در مورد تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری کارگران در ایتالیا متوجه می‌شود که مادرش به‌دلیل بیماری باید در بیمارستان بستری شود. برادرش جیوانی به او کمک می‌کند تا مادرشان را در یک مرکز بازپروری بستری کنند. مادر که معلم ادبیات بوده و در تمام عمر با سخت‌کوشی زندگی کرده است از این موضوع سخت آزرده شده و نمی‌داند که روزهای طولانی بیمارستان را چگونه سپری کند. مارگریتا و جیوانی پس از صحبت‌های زیاد با دکترها و پرستارها متوجه می شوند که مادرشان بیمار خاصی ندارد بلکه به دلیل کهولت سن دچار زوال شده است… در این فیلم سینمایی، مارگریتا بای، گیلیا لازارینی و جان تورتورو هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی “امیدها و نجواها” به کارگردانی ایرج کریمی، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

فیلم به بررسی زندگی سه خانواده مختلف از طبقات متفاوت اجتماعی ـ اقتصادی و مشکلاتشان در زندگی می‌پردازد. ژاله کریمان دکتر زنان، هما امینی پرستار و لیلا آذری نظافتچی بیمارستان… در این فیلم، افشین کتابچی، روح الله کمانی، علیرضا محمدی و روناک یوسفی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “عامل سوم” به کارگردانی مجید جوانمرد، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که یک گروه جاسوسی (شرکت استارنت) درصدد نفوذ به یک شرکت حساس دولتی (شرکت افق) هستند که برای رخنه به اطلاعاتِ آن شرکت از راه‌ها و شیوه‌های مختلف بهره می‌برند. در این فیلم، کوروش تهامی، لیلا بلوکات، علیرضا جلالی تبار و پویا امینی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “ستاره من” به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: پدر و مادر ستاره‌ی نه ساله، سال‌هاست که از یکدیگر جدا شده‌اند. ستاره با مادر زندگی می‌کند. در این میان مادر ستاره به‌شدت بیمار است و در آستانه‌ی مرگ دخترش را به پدر می‌سپارد. این در حالی است که ستاره به‌دلیل فاصله‌ای که به لحاظ عاطفی با پدر دارد نمی‌تواند با او رابطه گرمی برقرار کند و پدر به‌دنبال راهی است تا در نبود مادر جایگاه خود را نزد دخترش بیابد؛ اما حضور همسر دوم او کار را برای ایجاد رابطه‌ی پدر و فرزندی سخت‌تر کرده است… آرمیتا مردای، سولماز غنی، مرجان محتشم و کیهان ملکی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “خاکسترنشین” به کارگردانی وحید پرشاد، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی یوسف تیموری و الناز حبیبی خواهید دید: سامان جوانی است که در کارگاه میناکاری مشغول است. واردات اجناس چینی با قیمت ارزان کارگاه‌های تولیدی را متضرر کرده است و شکایت کارگران نیز موجب شده سامان نتواند کارگاه را سرپا نگه دارد. سامان در ابتدا تصمیم می‌گیرد که کارگاه را بفروشد و دلالی کند ولی نامزد او، یلدا با این کار مخالفت می‌کند و سامان نیز از این کار منصرف می‌شود. او سفارش کار تحویل گرفته که با قیمت پایین‌تر از قیمت چین باید تحویل دهد و برای همین کارگرانی را به استخدام درمی‌آورد که حاضر باشند با دستمزد کمتر از قانون کار برایش کار کنند و در عوض مقداری از سود کار را به آنها اختصاص دهد. سامان برای پیدا کردن کارگری که از او شکایت نکند به مشکل برمی‌خورد…

فیلم سینمایی “عکس‌های هالیس وود” به کارگردانی تونی بیل، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: هالیس وود دختر بی‌سرپرست نوجوانی است. توسط یک کارمند بهزیستی به یک معلم بازنشسته نقاشی به‌نام جوزی برای نگهداری سپرده می‌شود. جوزی هنرمندی است که با چوب اجسام مختلفی درست می‌کند. برای تعطیلات تابستان هالیس مجبور می‌شود در کنار خانواده‌ای زندگی کند که چند سالی است دختر کوچک خود را از دست داده‌اند…

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی “سفر سهراب” به کارگردانی جواد علیزاده، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این تله‌فیلم با نقش‌آفرینی حسین انصاری و حسن چودن به معرفی یکی از نژادهای اسب ایرانی که در استان خراسان رضوی وجود دارد، می‌پردازد و روایتگر جوان سوارکار روستایی است که قصد دارد برای فراهم‌کردن هزینه مراسم عروسی‌اش، اسب اصیل و بومی (یورقه) خود را که از پدرش ارث برده است، بفروشد.

فیلم سینمایی “هرچه پیش آید” به کارگردانی دیوید مکنزی، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: تنر و توبی دو برادرند که به‌تازگی مادر خود را از دست داده‌اند و قرار است تنها مزرعه آنها نیز به جای بدهی توسط بانک مصادره شود. تنر برادر بزرگتر است که خاطرات خانوادگی خیلی تلخی دارد. او سال‌های زیادی از عمر خود را در زندان سپری کرده و اکنون در زندگی‌اش چیزی برای از دست دادن ندارد؛ اما توبی برادر کوچک تنر سالها پیش ازدواج کرده و صاحب دو فرزند است. او به تازگی از همسر خود جدا شده و تمام دغدغه‌اش در زندگی این است که فرزندانش در آینده به سرنوشت او و اجدادش دچار نشده و زندگی خود را در فقر و تنگدستی سپری نکنند… دال دیکی، بن فوستر و چریس پینه بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “یاغی” به کارگردانی رونیه اسکرولا، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم آمده است: پان سینگ تمار که خود را یک یاغی و شورشی می‌داند خبرنگاری را برای مصاحبه با خودش قبول می‌کند و از اینکه چگونه به یاغی‌گری کشیده شده است، سخن می‌گوید. پان سینگ در ابتدا یک سرباز ارتش بوده است، اما سپس رؤسایش در ارتش متوجه می‌شوند که پان سینگ توانایی زیادی در ورزش دو و میدانی دارد و دونده سریع با پرش‌های بلندی است. بنابراین او را به عنوان عضو تیم دو و میدانی ارتش به کار می‌گیرند. به‌تدریج موفقیت‌های ملی و بین‌المللی پان سینگ فزونی می‌گیرد و وی در چندین مسابقه برنده می‌شود و مدال قهرمانی می‌آورد… ماهیل گیل و راجندرا کوپار بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی “حفره” به کارگردانی کاوه خداشناس، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: ایمان که دانشجوی هوا فضا در خارج از کشور است با شنیدن خبر تصادف خواهرش و حال نامساعد او وارد ایران می‌شود و در همین حین با دوست خواهرش مونا و برادر او که مهرداد نام دارد و در زمان نبودن وی برای خانواده‌اش زحمت فراوان کشیده‌اند آشنا می‌شود. بعد از چندی رابطه‌ی آنها با هم صمیمی‌تر می‌شود و با پیشنهاد مهرداد ایمان به ایران بازمی‌گردد و در سازمان هوا و فضای کشور مشغول کار می‌شود و تصمیم ازدواج با مونا را می‌گیرد اما به طور تصادفی متوجه می‌شود که مونا و مهرداد خواهر و برادر نیستند…! پویا امینی، مریم معصومی و مهدی امینی خواه بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “ببر خیزان، اژدهای نهان ۲” به کارگردانی یون پو بینگ، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی دوونی ین، مایکل یهو و هاری شام آمده است: بعد از مرگ استاد لی، یوشو جنگجویی که از شاگردان او بود برای نجات شمشیر معروف و خاص استاد به آنجا می‌رود که متوجه می‌شود. عده‌ای جنگجوی تبهکار دیگر برای به دست آوردن شمشیر دست به کار شده‌اند. بین آن‌ها درگیری‌هایی به وجود می‌آید و یوشو با کمک یکی دیگر از شاگردان ماهر استاد به‌نام منگ به مبارزه با تبهکاران می‌پردازند و …

فیلم سینمایی “رویای طلا” به کارگردانی جیسون آرگود، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۳۰: ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: دان و ویل، زن و شوهر جوانی هستند که به‌دلیل مشکلات مالی، همه‌ی دارایی‌های خود را از دست داده‌اند. تا اینکه در مسیر سفر به شهری دیگر برای پیدا کردن کار، با خواهر و برادر خلافکاری آشنا می‌شوند. پس از همسفر شدن با آنان، با ماجرای چند صندوق طلای مفقود شده در برف مواجه می‌شوند.

ویل و دان به‌همراه خواهر و برادر خلافکار تصمیم می‌گیرند به دنبال طلاها بروند؛ اما در این مسیر به‌خاطر سرمای زیاد جان خود را از دست می‌دهند. ویل تنها بازمانده از این سفر است که پلیس او را پیدا می‌کند. جیمی بامبر، ماری آوگروپولوس و آلیکس پاوانوویک بازیگران این فیلم هستند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی “سیارک تاریک” به کارگردانی جیسون بورکیو، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک طوفان مرگ‌بار از شهاب سنگ‌ها از آسمان بر روی شهر می‌ریزد و خسارات زیادی به مردم وارد می‌کند. یک فیزیکدان به نام توماس معتقد است هنوز چیزی بدتر از این طوفان در راه است. او معتقد است این شهاب سنگ‌ها بخش کوچکی از سیارک است و خود سیارک در راه است؛ اما مسئولین فضایی مخالف حرف‌های او هستند… در این فیلم سینمایی مارک لوتز و آنا ون هوفت نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “مرد ناشناس” به کارگردانی احمد ظریف‌رفتار، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم درباره شخصی به نام مستوفی است که بنا به دلایلی دچار فراموشی می‌شود. مستوفی که از انجام امور زندگی بازمانده در پی شخصی مورد اعتماد است تا انجام این امور را به او محول کند تا اینکه با مرد ناشناسی آشنا می‌شود که خود را حسابدار معرفی می‌کند. این آشنایی رفته رفته باعث می‌شود مستوفی خاطرات گذشته و زندگی خود را به یاد آورد. امین تارخ، شهاب حسینی و لاله اسکندری بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج سیما

فیلم تلویزیونی “مسابقه ازدواج” به کارگردانی سهیل موفق، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این فیلم که با بازی مجید واشقانی و امید نوری به تصویر کشیده شده است، داستان سه دوست است به نام‌های مهیار، هومن و امیر که هر سه مهندس ساختمان هستند و در یک شرکت کار می‌کنند. مدیرعامل شرکت قرار است شعبه‌ی جدیدی در کیش افتتاح کند و یکی از این سه کارمند نمونه را به عنوان مدیرعامل آن شعبه انتخاب کند. شرطش برای این کار تأهل است که هیچ‌کدام از آنها متاهل نیستند. مدیرعامل عنوان می‌کند که هر کدام زودتر متأهل شد و ازدواج کرد او را به عنوان مدیر شرکت به کیش می‌فرستد…!

فیلم سینمایی “آکیلا و مسابقه کلمات” به کارگردانی داگ اچی سون، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: آکیلا دختر بچه یازده‌ساله‌ی سیاه‌پوستی است که در آمریکای جنوبی زندگی می‌کند. وی زندگی سختی دارد و در واقع هیچ‌کس نیست که به او اهمیت دهد. پدرش مرده و مادرش هم از وی غافل است و اصلا وجود آکیلا برایش اهمیتی ندارد! برادرش هم جز خلافکاران خیابانی است ولی آکیلا نمی‌خواهد به این شکل به زندگی ادامه دهد. او می‌خواهد در مسابقات بین‌المللی هجی‌کردن کلمات شرکت کند و معلمش به او کمک می‌کند و آکیلا موفق می‌شود. آنجلا باست، لورنس فیش بورنز و کیکه پالمر بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “دنیای نوبوناگا” به کارگردانی هیروکای ماتسویاما، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی شان اوگوری و کو شیباساکی خواهیم دید: میتسوشیده پسر جوان امروزی توانسته است با سفر در زمان به قرن شانزدهم رفته و در یکی از قبیله‌های بزرگ و قدرتمند ژاپن زندگی کند! او به‌دلیل شباهت زیادی که به فرمانده این منطقه به نام اودا نوبوناگا دارد، برای مدتی به‌عنوان بدل فرمانده بر جایگاه فرماندهی می‌نشیند. این منطقه تحت فرماندهی اودا نوبوناگا است که به‌دنبال برقراری صلح و پایان جنگ بین قبایل مختلف است. قبایل مختلف می‌خواهند اودا نوبوناگا را به قتل برسانند، اما این پسر جوان با اخلاق خوب خود همه را جذب کرده و موجب بهبود کارها و شرایط سربازها و زیردستانش شده است حتی اودا نوبوناگای واقعی هم به او علاقمند شده است و قرار است او را به عقد خواهرش در آورد. از طرفی متحدان اودا می‌خواهند بدل او را به قتل برسانند تا با این بهانه به دشمن حمله کنند…!

فیلم سینمایی “دل شکسته” به کارگردانی علی روئین‌تن، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: نفس دختری از خانواده متمول است که با یکی از هم‌کلاسی‌هایش به‌نام امیر علی لج و لجبازی دارد. امیرعلی فرزند شهید است و سعی می‌کند که در مقابل نفس ادب را رعایت کند تا اینکه آنها به دستور استاد رضوی مجبور می‌شوند که با هم پایان‌نامه‌هایشان را ارائه دهند که در طی این روند به هم علاقمند شده و امیرعلی او را از پدرش خواستگاری می‌کند که با مخالفت شدید او بالاخره باهم ازدواج می‌نمایند. شهاب حسینی، فریبا کوثری، خسرو شکیبایی و رضا رویگری در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی “کاوشگران” به کارگردانی حمیدرضا نادری، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: دکتر جهان مجد محقق و باستان‌شناس به‌دنبال اشیایی است که ارسلان، والی نیشابور در زمان حمله‌ی مغول چال کرده است. بخشی از این گنجینه در سال ۱۳۵۷ و مقارن با مبارزات انقلاب به‌دست باستان‌شناسی به‌نام شمس کشف شده و قرار بوده مجد که در آن دوران دستیار شمس بوده به مراجع ذی‌صلاح برساند. ظاهراً مجد این عمل را انجام می‌دهد؛ اما با نفوذ، در آن دوران مانع از رسیدن این گنجینه به سازمان مربوطه شده‌اند و اکنون بیش از سی سال همچنان مجد به دنبال آن است… در فیلم تلویزیونی “کاوشگران”، قطب‌الدین صادقی، محرم زینال‌زاده و سمانه دهقان‌پور هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “شعله در باد” به کارگردانی فرهاد مهران‌فر، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: شوکا، دختر نوجوانی است که پدر جنگلبانش را در مبارزه با قاچاقچی‌های چوب از دست داده است. در روستای شوکا دبیرستانی برای ادامه تحصیل وجود ندارد و اکنون که او باید به مدرسه‌ای شبانه‌روزی برود، حیران مخالف رفتن اوست. اهالی و بزرگان روستا جمع شده و حیران را راضی به مدرسه رفتن شوکا می‌کنند. شوکا، نوجوان کنجکاو و علاقمندی به تحصیل است و درکنار آن با دوربین تصویربرداری خانگی به ضبط تصویر از اطراف می‌پردازد… در این فیلم تلویزیونی سحر عقیلی، مریم دل‌خواسته، مصطفوی تقوی و سولماز محمدی بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی “آلوشا” به کارگردانی کانستانتین برونزیت، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: ارتش توگارین به سرزمین آلوشا حمله می‌کند و می‌خواهد طلاهای مردم شهر را بدزدد. آلوشا نقشه‌ای می‌کشد که مردم تمام طلاهای شهر را جمع کنند و در غاری پنهان کنند و سنگ بزرگی را جلوی در غار بگذارند، اما سنگ بزرگ قل می‌خورد و عوض اینکه از طلاها محافظت کند خانه‌های مردم شهر را ویران می‌کند و ارتش توگارین طلاها را می‌دزد و می‌برد. آلوشا به همراه پیرمردی به نام تیگور، مادر بزرگ، ربابا، یک الاغ و اسبی به‌نام جولیوس سزار به دنبال طلاها می‌روند…

فیلم سینمایی “خوش‌قدم” به کارگردانی جورج میلر، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: در یک روز سرد زمستانی در قطب جنوب، تخم از زیر پای پدر مامبل که شخصیت اصلی فیلم است جدا می‌شود و چند متری حرکت می‌کند. پدر مامبل این قضیه را از همه پنهان می‌کند تا این که مامبل به دنیا می‌آید. او از همان بدو تولد صدای بسیار بدی بر خلاف پنگوئن‌ها داشت و مدام با کوبیدن پای خود بر زمین می‌رقصید. او یک روز از خانه بیرون می‌رود و پرنده‌ای قصد شکار او را دارد. مامبل از پرنده می‌پرسد که آن چیست که به پایش بسته‌اند و پرنده می‌گوید که بیگانه‌ها او را دزدیده‌اند و این را به پایش بستند…

شبکه امید

فیلم سینمایی “هوگو” به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۸:۱۵ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: هوگو که پدر ساعت‌ساز خود را به تازگی از دست داده است، به تنهایی در یک ساعت خیلی بزرگ در ایستگاه قطار زندگی می‌کند. او به خاطر یک وسیلۀ ناتمام که از پدرش به او رسیده است با پیرمردی به نام ژرژ ملیس آشنا می‌شود که در همان ایستگاه یک مغازۀ کوچک دارد.

ملیس در گذشتۀ خیلی دور با شغل شعبده‌بازی امرار معاش کرده و پس از آن به همراه همسرش به سینما روی آورده بود. او هر آنچه از شعبده‌بازی می‌دانست با هنر سینما درهم‌آمیخت و جلوه‌های بصری زیبایی خلق کرد، اما با شروع جنگ جهانی کم‌کم ورشکسته شده و نهایتاً اکثر آثار خود را سوزاند و به تاریخ پیوست…

فیلم سینمایی “یک تکه نان” به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه ۲۷ بهمن ماه، ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم افرادی خاص در درگاه الهی را به تصویر کشیده است. زنی به نام عزیز که توانایی خواندن قرآن را نداشته، ادعا می کند در امامزاده ای، سربازی برایش سوره مریم را خوانده و او نیز توانسته از آن پس قرآن خواندن را یاد بگیرد. کربلایی که حافظ قرآن بوده برای تأیید ادعای عزیز به همراه سربازی که در بین راه دیده بود، عازم امامزاده می شود. سرباز تکه نانی را در میان راه به دختری که معلول بود می دهد و باعث شفای دختر می شود. کربلایی با شنیدن مشخصات سرباز توسط عزیز متوجه می شود که وی نظرکرده است…

اسماعیل خلج، احمد آقالو، گلاب آدینه، رضا کیانیان، هومن سیدی، مریم بوبانی، پیام دهکردی، حسین توکلی، فرزین محدث، رؤیا نونهالی، هومن برق‌نورد در فیلم سینمایی “یک تکه نان” ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی “گنگستر آمریکایی” به کارگردانی ریدلی اسکات، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دنزل واشنگتن، راسل کرو، جاش برولین، روبرت فیتزگرالد دیگز، جان هاکس، جان اورتیز و آرماند آسانته خواهید دید: فرانک لوکاس راننده و دستیار یکی از متنفذین محله هارلم نیویورک است که پس از مرگ رئیسش وارد تجارت مواد مخدر می شود. او که از هوش سرشاری برخوردار است متوجه می شود نوع مرغوبی از هروئین در ویتنام در حال تولید است. فرانک با کنار زدن واسطه ها مستقیماً به ویتنام می رود و با کمک تعدادی از نیروهای امریکا،‌هروئین ۱۰۰% خالص را به وسیله هواپیماهای ارتش وارد امریکا می کند. موفقیت او به حدی است که حتی رؤسای مافیا و سردمداران تجارت مواد مخدر را شگفت زده می‌کند و …

فیلم سینمایی “بوسیدن روی ماه” به کارگردانی همایون اسعدیان، جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم داستان احترام‌السادات و فروغ خانم است که در همسایگی هم زندگی می کنند. آنها بیش از بیست سال است که در انتظار فرزندانشان هستند. شیرین یزدان‌بخش، رابعه مدنی، مسعود رایگان، صابر ابر، سعید پورصمیمی، شیدا خلیق، شاهرخ فروتنیان و شبنم مقدمی در فیلم سینمایی “بوسیدن روی ماه” ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی “بی‌خوابی”، “چهار دیوانه” و “هوک” پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۱، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی “افسانه روز دوم فوریه”، “نجات بزرگ”، “نیروی ویژه” و “مرد دو صد ساله” جمعه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها