تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۸:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 75422
شبکه‌های مختلف تلویزیون برای تعطیلات آخر هفته آذر، ۲۳ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن تدارک دیده‌اند.

به گزارش سینماسینما، تعطیلات آخرین پنج‌شنبه پاییز که با شب یلدا مصادف شده است، برخی از شبکه‌های تلویزیون را به سمت پخش آثاری مرتبط با این مناسبت سوق داده است.

این هفته همچنین چند فیلم قدیمی و خاطره‌انگیز از جمله «رنگ خدا» ساخته مجید مجیدی و «مسافر ری» به کارگردانی داوود میرباقری برای مخاطبان تلویزیون پخش می‌شود و چند تله فیلم ایرانی با مضمون شب یلدا هم تدارک ویژه‌ای است که سیما برای برای این شب دیده است.

«ملکه برفی» هم که یکی از پرطرفدارترین انیمیشن‌های جهان هست، این هفته برای تماشاگران کودک تلویزیون پخش خواهد شد.

«الماس خونین» با کارگردانی ادوارد زوئیک و بازی لئوناردو دی‌کاپریو هم که ۱۱ سال پیش تولید شده است، این هفته روی آنتن شبکه افق می‌رود.

جدا از جدول زیر، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «تابستان عزیز»، «ربوده شده» و «سرقت در ۶۰ ثانیه»، پنج‌شنبه ۳۰ آذر ساعت ۱۳، ۱۵، ۲۱ و «آدم کوچولوها»، «خداحافظی طولانی»، «دشمنان ملت»، «مرد خانواده» و «نابخشوده»، جمعه ۱ دی‌ ساعت ۱۱،۱۳، ۱۵ ،۲۱  و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشبازیگرانخلاصه داستان
«جاسوس‌بازی»

کارگردان: دیوید هار

یکجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۶

رالف فینس، فلیسیتی جونز و شازاد لطیفجانی واریکر و همسرش مارگو که از مامورین سابق MI5 هستند مدارکی علیه نخست‌وزیر بریتانیا در دست دارند و می‌خواهند آن را افشا کنند. در این مدارک آمده است که نخست وزیر با سرمایه‌گذاری یک شرکت آمریکایی که متهم به کلاهبرداری است اقدام به تاسیس یک بنیاد به‌نام بریج کرده است. نخست‌وزیر احساس نگرانی می‌کند و به MI5 دستور می‌دهد که هرچه سریع تر واریکر و همسرش را بیابند….
«خانه پدرم»

کارگردان: کامران قدکچیان

دوپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ‌‌۸

عسل بدیعی، حمید ابراهیمی و پوریا ایمانیکاوه پسری ۱۳ ساله است که به‌خاطر دزدی کوچکی در دادگاه گیر افتاده است. مادر او که از پدر کاوه جدا شده و مجددا ازدواج کرده و اکنون صاحب چند فرزند از شوهر دومش است به‌خاطر نارضایتی و اصرار همسرش، مجبور می‌شود کاوه را در دادگاه به پدر اصلی خود بسپارد. پدر او را با خود به تهران می‌برد. او که سال‌هاست زندگی دیگری تشکیل داده و صاحب دو فرزند دیگر است در ارتباط با کاوه دچار مشکلاتی می‌شود….
«عیال‌وار»

کارگردان: پرویز صبری

دوپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۲۳:۳۰

جمشید اسماعیل‌خانی و گوهر خیراندیشدر جشن تولد خانم‌بزرگ، علی پسربچه‌ی شیطان خانواده، سر به سر دایی‌اش می‌گذارد و کیک تولد را از بین می‌برد. علی توسط پدرش در اتاقی حبس می‌شود و روز بعد اعضای خانواده، بدون علی، عازم سفر می‌شوند….
«دو قدم تا بهشت»

کارگردان: عبدالرضا فیروزان

دوجمعه  ۱ دی‌ماه

ساعت ۸

عبدالرضا اکبری، پویا امینی و مهتاج نجومیپدربزرگ فوت کرده و خانه‌ای برای همسرش عزیز و فرزندانش گذاشته است. عزیز در این خانه تنها زندگی می‌کند. فرهاد پسر عزیز که بساز و بفروش است دنبال خراب کرن خانه و ساختن مجموعه آپارتمان است. اما فرخنده خواهر او مخالفت می‌کند. سینا و سارا که فرزندان فرخنده و فرهادند با هم نامزد هستند. سینا در زیرزمین یک نقشه گنج پیدا می‌کند و باعث می‌شود همه به طمع گنج به خانه آمده و دور عزیز جمع شوند آنها شروع به جستجو می‌کنند …
«بهشت اردک‌ها»

کارگردان: اولیور رینگر

دوجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۷:۳۰

این فیلم در مورد کتی دختر بچه‌ای است که مسوولیت نگهداری از او را پدرش به‌عهده دارد. صبح روز تولدش از پدر تخم یک جوجه اردک هدیه می‌گیرد. در حالی‌که پدرش به او سپرده است که زمان تولد جوجه اردک در کنارش باشد، اما کتی به جشن تولد دوستش مارگو می‌رود و جوجه اردک را به او می‌دهد. از طرفی خانواده مارگو به او اجازه نمی‌دهند که از جوجه اردک نگهداری کند….
«روز یلدا، شب چله»

کارگردان: سید مجید موسویان

سهپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۱۰

آشا محرابی و فهیمه امن‌زادهاین تله‌فیلم به ماجرای پیر زن تنهایی به‌نام یلدا می‌پردازد که دچار بیماری آلزایمر شده است. دختر و پسر یلدا، او را به همسایه سپرده‌اند! رادیو اعلام می‌کند که امروز بلندترین شب سال یعنی شب یلداست و یلدا به یاد می‌آورد که شب تولدش است. از خانه بیرون می‌زند و به‌علت فراموشی در مترو گم می‌شود و دختر بچه‌ای به‌نام افروز با او آشنا می‌شود….
«لبخند در مراسم ترحیم»

کارگردان: حسین قناعت

سهجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۰

اناهیتا همتی، اردلان شجاع کاوه و مریم معصومیپژمان استاد دانشگاه هنر نقاشی است که تصور می‌کند کسی قدر آثار و هنرش را نمی‌داند او به این موضوع معترض است و به‌همین دلیل معتقد است که از جمله هنرمندانی است که بعد از مرگش معروف می‌شود! بر اثر شوخی یکی از دانشجویان که از او آزرده است خبر مرگش به‌صورت پیامکی منتشر می‌شود و همه تصور می‌کنند او فوت کرده است…
«نبرد خاموش۲»

کارگردان: لوک من لئونگ

سهجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۴:۳۰

یان فت چو، تونی کافالانگ و آرئون کوکدر پی ناپدید شدن مرموز یک خودروی پلیس، پلیس هنگ‌کنگ عملیاتی را با نام (نبرد خاموش) آغاز می‌کند. معاون فرمانده کل پلیس، شان لائو برای پیدا کردن فردی که در پشت این پروژه قرار دارد به‌صورت محرمانه با (هیأت مستقل مبارزه با فساد) همکاری می‌کند. این فرد، پسر ام بی لی، دیگر معاون فرمانده کل پلیس است….
«کارآگاه شبح»

کارگردان: جو سانگ هی

سهجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۳۰: ۱۹

لی جی هون و کیم سونگ کیونهونگ یک کارآگاه خصوصی است که سال‌ها پیش شاهد مرگ مادرش بوده و حالا توانسته بعد از مدت‌ها تحقیق محل زندگی پیرمردی که قاتل مادرش بوده را پیدا کند! اما قبل از اینکه او بتواند این پیرمرد را دستگیر کند یک گروه گنگستر او را می‌دزدند و با خود می‌برند. کارآگاه وقتی می‌رسد که دو دختر کوچک که نوه‌های پیرمرد هستند در خانه تنها و وحشت‌زده باقی مانده‌اند….
«شهر بچه‌های گمشده»

کارگردان: ژان پی‌یر ژونه

چهارپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۲۰:۳۰

ران پرلمن و دنیل امیلفورکدانشمندی به‌نام کرنک که قدرت رویاپردازی ندارد، سعی می‌کند با دزدیدن رویاهای کودکان، از پیر شدن خودش جلوگیری کند! حالا گروهی تشکیل شده تا بچه‌ها را از چنگ او نجات دهند….
«آزمون»

کارگردان: استوارت هازلدین

چهارجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۲۱:۳۰

آدار بک و جما چانهشت نامزد راه‌یافته به مرحله نهایی که برای پیوستن به یک شرکت مرموز و قدرتمند مورد آزمون قرار دارند با ۸۱۰ دقیقه زمان در یک اتاق بدون پنجره و سئوالی مجهول مورد رقابت هستند. این هشت نفر هر یک به نوبه خود برای پیدا کردن این سئوال مجهول به تکاپو می‌افتند در این میان به فاکتورهایی از قبیل همکاری و یا علت شرکت هر یک در این آزمون را مورد بحث قرار می‌دهند در طول زمانی که رو به اتمام است این حساسیت‌ها به تنش‌هایی بدل می‌شود…
«هرچی تو بخوای»

کارگردان: محمد متوسلانی

پنجپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۱۳:۳۰

لادن مستوفی و حسن شکوهیرویا دختر جوانی‌ست که برای دایی اوراق فروشش ماشین‌های مدل بالا را با فریب دادن رانندگان می‌دزدد. دایی رویا مدل و رنگ ماشین خاصی را تعیین می‌کند و از رویا می‌خواهد برایش نمونه مشابه آن را بدزدد….
«اژدهای پیت»

کارگردان: دان چفی

 

پنججمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۸

هلن ردی، جیم دالا و میکی رونیخانواده گوگان یک پسر بچه با نام پیت را خریده‌اند تا کارهای منزلشان را انجام دهد! پسر بچه از خانه آنها با کمک یک اژدهای کارتونی که توانایی پنهان شدن از دید عموم را دارد، فرار می‌کند. آنها وارد شهری با نام عجیب پاساماکوآدی می‌شوند….
«بی ستاره»

کارگردان: بهمن گودرزی

 

پنججمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

بهاره رهنما، مریم امیرجلالی، مهران غفوریان و کیانوش گرامیاحمدرضا که کارش نصب آنتن است به‌طور اتفاقی در حین نصب آنتن در یک خانه عاشق ستاره می‌شود. چند ماه پس از ازدواج به کارکردن و پول در آوردن راهی ژاپن می‌شود. احمد‌رضا پس از هفت سال به ایران برمی‌گردد. اما در حالی که هنوز چند روز از بازگشتن به تهران نگذشته متوجه می‌شود همسر ژاپنی‌اش که از او یک دختر هم دارد به ایران آمده است! او مدام در پی این است که ستاره با خانواده ژاپنی‌اش مواجهه‌ای نداشته باشند….
«راز»

کارگردان: جی گو یون

 

 

 

 

پنججمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۲۰:۳۰

سیونگ وون چا و یون آه سونگکارآگاه کیم، در حال بازگرداندن دخترش سوهیون با اتومبیلش از مدرسه به خانه است که در اثر غفلت لحظه‌ای، تصادف شدیدی می‌کند که طی آن دخترش کشته می‌‌شود. این موضوع باعث می‌شود رابطه جی‌یون همسر کیم با او خراب می‌شود. شبی قتلی در یک پاتوق تبهکاران رخ می‌دهد. مقتول چیو برادر چودانگ، موسوم به شغال است! در صحنه جرم، کیم نشانه‌هایی از همسر خود از جمله گوشواره‌اش را می‌یابد و تلاش می‌کند آن را پنهان کند. اما چشمان تیزبین چوآ همکارش، شاهد این قضیه است….
«شب‌نشینی»

کارگردان: غلام‌رضا رمضانی

 

 

شماپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۲۳

علیرضا فیروزه، فاطمه دلیریساولی و سمیرا قربانی‌کریمبهروز در کلاس زنگ انشاء خاطره‌ای را از دوران نوجوانی پدرش قدرت می‌خواند. خاطره در ارتباط با یک شب‌نشینی در زمانی است که تلویزیون همه‌گیر نشده است. این مهمانی و شب‌نشینی در خانه قدرت برگزار می‌شود و محمدعلی دوست قدرت و خانواده او در آن شرکت دارند. پدربزرگ قدرت از آنجا که قدرت و محمد علی صبح همان‌روز با هم درگیری داشتند؛ قصه‌ای با محوریت دوستی و اهمیت آن برای آنها تعریف می‌کند. با پایان یافتن انشاء و بازگشت به کلاس درس، بچه‌ها به پرسش‌های معلم درباره‌ی موضوع و علل فراموش شدن شب‌نشینی و دوری آدم‌ها با یکدیگر گفتگو می‌کنند….
«خونه پا»

کارگردان: ایمان افشاریان

 

 

 

 

شماجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

امیر غفارمنش، سلمان فرخنده و سوده شرحیسهیل که نگهبانی ویلای یکی از دوستان پدرش را قبول کرده است حالا برای گردش با دوستانش تصمیم می‌گیرد به خارج از شهر برود و بدین‌ترتیب آدرس ویلا را به برادرش سپهر می‌دهد تا او به جایش نگهبانی بدهد. سپهر اشتباها وارد ویلای همسایه می‌شود! در همین هنگام صاحب‌خانه از راه می‌رسد و از آن طرف یک دزد به خانه دوست پدرش دست‌برد می‌زند….
انیمیشن «ملکه برفی»

کارگردان: ماکسیم سوشنیکوف و ولدلن باربی

 

 

 

 

 

 

 

کودکپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۱۴

 

ملکه برفی به‌دلیل خشمی که دارد، تصمیم گرفته تمام اطرافیانش را به شکل مجسمه‌های یخی دربیاورد. دو کودک، به‌طور نا‌خواسته در مسیر مبارزه با ملکه‌ی برفی قرار می‌گیرند. آنها در نهایت بر او پیروز می‌شوند….
فیلم سینمایی «ماشین‌ها-۲»

کارگردان: جان لاستر و براد لوییس

 

کودکجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۴

 

داستان از این قرار است که از آخرین باری که لایتینگ مک‌کوئین موفق شده بود خود را به‌عنوان سلطان جاده‌ها مطرح کند مدت‌های مدیدی می‌گذرد. او اکنون خوشحال از بی‌رقیب بودنش، قصد دارد تا مدتی را به استراحت و تعمیر فنی خود بپردازد؛ اما رقیب قدیمی و کهنه‌کار ایتالیایی او به‌نام فرانچسکو برنولی، پیشنهاد شرکت در یک گراند پریکس جهانی را به لایتینگ می‌دهد و اعلام هم می‌کند که خودش، قهرمان بی‌رقیب این مسابقات خواهد بود….
انیمیشن «آن‌سوی پرچین»

کارگردان: تام جوهانسن

 

امیدپنج‌شنبه ۳۰ آذرماه

ساعت ۱۸

 

داستان درباره‌ی یک راکون به‌نام آرجی است که قصد دارد تمام ذخیره‌ی زمستانی دوستش که یک خرس است را بدزدد. اما حین این کار خرس از خواب بیدار می‌شود و آرجی هول می‌شود و همه‌ی غذاها از غار که بالای کوه است سقوط می‌کند و نابود می‌شود. خرس عصبانی شده و او را تهدید می‌کند…
«رنگ خدا»

کارگردان: مجید مجیدی

 

امیدجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۸

 

حسین محجوب، محسن رمضانی، سلامه فیضی و فرحناز سفریمحمد رمضانی فرزند نابینای هاشم که در مدرسه نابینایان تحصیل می‌کند برای گذراندن تعطیلات به خانه بازمی‌گردد. هاشم که پس از مرگ همسر خود با مادرش زندگی می‌کند، تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد. او به‌همین منظور محمد را به کارگاه نجاری می‌فرستد….
«الماس خونین»

کارگردان: ادوارد زوئیک

افقجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۰

لئوناردو دی‌کاپریو، جایمن هانسو و مایکل شیندنی آرچر یک قاچاقچی الماس است که در دوران کودکی پدر و مادر خود را در درگیری‌های خونبار دهه ۱۹۷۰ از دست داده است. طی این سی سالی که از عمرش گذشته، سربازی مزدور و تاجری ناکام بوده است. وقتی می‌خواهد با الماس‌هایی که در بدن یک بز چپانده شده است از مرز بی‌ثبات سیرالئون عبور کند، ماموران گشتی او را دستگیر می‌کنند….
«مسافر ری»

کارگردان: داوود میرباقری

افقجمعه ۱ دی‌ماه

ساعت ۱۸:۳۰

داریوش ارجمند و جمشید هاشم‌پورعبدالعظیم حسنی یکی از شاگردان امام هادی(ع)، مغضوب دستگاه دهمین خلیفه آل عباس؛ متوکل عباسی است. او به توصیه امام هادی (ع) به ایران و شهرری سفر کرده و در طول سفر با فرهنگ‌ها وجغرافیای متفاوت ایران آشنا می‌شود.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها