تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۷:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 74287

بیژن بنفشه خواه بازیگر سریال های کمدی امشب به برنامه «کتاب باز» می آید و درباره کتاب ها و رمان ها با سروش صحت به گفتگو می نشیند.به گزارش سینماسینما، برنامه «کتاب باز» امشب ۱۸ آذر ساعت ۲۰ با حضور بیژن بنفشه خواه بازیگر سریال های کمدی روی آنتن می رود و درباره کتاب های مورد علاقه خود با سروش صحت سخن می گوید.
فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب ها سخن گفته می شود.
در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.
«کتاب باز» از بخش های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب‌ دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می ‌کند که به ‌نوعی کتاب‌ باز هستند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها