تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 156099

برنامه غیرمحرمانه جمعه ٣١ اردیبهشت ساعت ١٨:٣٠ با حضور مهمانانی از جناح های مختلف سیاسی به موضوع نقش رسانه ها در انتخابات و مشارکت مردم در این امر سرنوشت ساز می پردازد.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو، در این قسمت از برنامه «غیرمحرمانه» سید نظام الدین موسوی(نماینده مجلس شورای اسلامی)، محمد عطریانفر( روزنامه نگار و فعال سیاسی)،دکتر مسعود بصیری(رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ) و دکتر زهیر اصفهانی (کارشناس رسانه) به بحث و بررسی پیرامون نقش رسانه ها در انتخابات می پردازند.

مناظره غیرمحرمانه با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفتگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و … در تلاش است تا دغدغه‌های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد.
با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات این برنامه رویکرد اصلی خود را بر مباحث پیرامون سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داده است و با موضوعاتی نظیر وظایف و اختیارات رئیس‌جمهور، شعارهای غیرقابل تحقق انتخاباتی و … روانه آنتن شده است.
«غیرمحرمانه» کاری است از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی که جمعه ها ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود و بازپخش آن شنبه ساعت ١۴:٣٠ خواهد بود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها