تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 61865

لوگوهای شبکه‌های تلویزیونیبرنامه های شبکه های تلویزیونی برای روزهای پنجشنبه و جمعه همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) اعلام شد.

به گزارش سینماسینما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن از جمله «چه رویاهایی می‌آیند؟»، «دوازده، راند ۳»، «زرد قناری»، «وزن زندگی»، «بانتی و بابلی»، «سفرهای گالیور»، «اونا؟ کیا؟»، «گزارشگر ویژه»، «مسیر هشتم»، «روز ملی»، «داستان اسباب‌بازی» ،«خرس قطبی کوچولوی۲»، «دوربین»، «ستاره شرق»، «کویر»، «بره ناقلا» «آقای مهربان» و «فرزانه» برای روزهای پنج‌شنبه ۱۲ مرداد و جمعه ۱۳ مرداد ماه، مصادف با میلاد امام رضا (ع) از شبکه‌های سیما روی آنتن تلویزیون می‌رود.

شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «چه رویاهایی می‌آیند؟» به کارگردانی وینسنت وارد و با بازی رابین ویلیامز، کوبا گودینگ جونیور و آنابلا شیورا پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۳ پخش می شود و در خلاصه داستان آمده است که زن و شوهر جوانی دو فرزند خود را در حادثه‌ای از دست می‌دهند و مرد به زنش کمک می‌کند تا شوق زندگی را به وی بازمی‌گرداند پس از مدتی مرد نیز در حادثه‌ای کشته می‌شود و به بهشت می‌رود اما زن این بار خودکشی می‌کند و مرد سفری از بهشت به دوزخ را برای یافتن همسرش آغاز می‌کند.
همچنین فیلم سینمایی «دوازده، راند ۳» به کارگردانی استفان رینولدز، با بازی جاناتان گود و راجر کراس جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۶ پخش خواهد شد که در این داستان بارک، کارآگاه فاسد اداره پلیس به خانه یک قاچاقچی مواد می‌رود تا همه اسناد و مدارکی را که این شخص برعلیه خود را نابود کند اما قاچاقچی حاضر به همکاری نیست و بارک او را به قتل می‌رساند، چند ساعت بعد پلیس خود را به محل حادثه می‌رساند و فلش مموری که همه مدارک در آن قرار دارد را به اداره پلیس منتقل می‌کند.

شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «زرد قناری» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد و با بازی مهدی هاشمی، گلاب آدینه و منوچهر حامدی پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ‌‌۲۳ بر اساس داستان کفاش جوانی به‌نام نصرالله مددی است که در شهر کوچکی سهم خود را در کفاشی فروخته تا به زراعت مشغول شود اما زمینی را قولنامه می‌کند که صاحبش در تهران با سند جعلی به فرد دیگری فروخته است. نصرالله برای پیگیری پرونده راهی تهران می شود اما راه به جایی نمی‌برد و این بار، باجناقش آقا کمال دام دیگری برای او می‌گسترد: فروختن یک دستگاه اتومبیل پیکان به نام زرد قناری که بارها به دیگران فروخته و دزدیده شده است.
همچنین جمعه ۱۳ مرداد‌ماه ساعت ۲۳ فیلم سینمایی «وزن زندگی» به کارگردانی جیسون رایتمن، با بازی جرج کلونی، ورا فارمیگا و آنا کندریک پخش می شود که داستان آن بر اساس زندگی رایان به عنوان یک خبره در تعدیل نیرو شرکت‌ها است و زمانی که در مرز رسیدن به رکورد ۱۰ میلیون مایل پرواز است، زن رویاهایش را در یک سفر ملاقات می‌کند اما زندگی‌اش مورد تهدید قرار می‌گیرد.

شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «بانتی و بابلی» به کارگردانی شاد علی، پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۵ با نقش‌آفرینی رانی موخرجی و آبهیشک باچان پخش می شود در این فیلم یک دختر و پسر هندی جویای کار پس از مراجعه به چند شرکت فریب می‌خورند و تصمیم به کلاهبرداری و سرقت می‌گیرند و موفق می‌شوند اما پس از دستگیری تصمیم می‌گیرند با بازرس که مدت‌ها به دنبال آنها بوده، همکاری کنند.
همچنین فیلم سینمایی «سفرهای گالیور» به کارگردانی روب لترمن، پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۴ پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی جک بلک و املی بلونت، گالیور روزنامه‌نگاری است که به‌علت خجالتی بودن، بعد از پنج سال نتوانسته از همکارش خواستگاری کند و تحقیق درباره مثلث برمودا را پذیرفته و در گرداب آن غرق می‌شود و لی‌لی‌پوت‌ها او را دستگیر می‌کنند اما نمی‌داند که چطور سر از سرزمین لی‌لی پوت‌ها درآورده است.
فیلم سینمای دیگر شبکه سوم سیما فیلم «اونا؟ کیا؟» به کارگردانی فابیو بونی‌فچی و فرانچسکو می‌چیکه، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ادوآردو لئو و مارکو گیگی‌آللینی آمده است که دیوید مردی ۲۶ ساله در دو شرکت بازرگانی کار می‌کند و برای به‌دست آوردن ترفیع و مبلغ زیادی پاداش تلاش می‌کند، به‌طور تصادفی با مارچلو آشنا می‌شود. مارچلو او را به منزلش دعوت می‌کند اما صبح روز بعد وقتی بیدار می‌شود متوجه می‌شود که مارچلو و دو دخترش سارقان و کلاهبردارانی حرفه‌ای هستند که تمام موجودی بانک و ماشین او را به سرقت بردند.
همچنین فیلم سینمایی «گزارشگر ویژه» به کارگردانی ریکی جرویس، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۴:۳۰ پخش می شود و در خلاصه داستان فیلم آمده است که خبرنگار یک شبکه‌ رادیویی به‌نام فرانک و تکنیسین همراهش فینچ قرار است در یک سفر کاری به اکوادور بروند که در آنجا آشوب و شورش مسلحانه صورت گرفته است. فینچ به‌تازگی با همسرش مشکل پیدا کرده و به اشتباه، به‌جای پاکت حاوی نامه‌های او، پاکت حاوی پاسپورت‌ها و پول ماموریت را به سطل زباله می‌اندازد، آنها در فرودگاه و موقع عزیمت متوجه این موضوع می‌شوند.

شبکه چهار سیما
فیلم تلویزیونی «مسیر هشتم» به کارگردانی حسین قاسمی جامی، با بازی عزت‌الله رمضانی‌فر و حسن اسدی پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است که یک گروه از دانشجویان رشته زمین‌شناسی برای تحقیق در مورد یخچال به کوه‌نوردی می‌روند. بهمن، مسئول این گروه است که در مسیر کوه‌نوردی در مه گم می‌شود و پیرمردی او را پیدا و نذر می‌کند که در روز تولد امام رضا (ع) به‌همراه خانواده به مشهد بروند.
همچنین فیلم سینمایی «روز ملی» به کارگردانی جیمز واتکینز، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ادریس البا و ریچارد مدن آمده است که یک گروه پلیس فرانسوی قصد دارند با ایجاد هرج و مرج در شهر و بمب‌گذاری به بانک مرکزی فرانسه دست‌برد بزنند. آنها بر اساس یک توطئه طراحی شده به یک مرکز اسلامی حمله می‌کنند و به دروغ از آنجا مواد منفجره کشف و مهاجران را تحریک می‌کنند که به پلیس حمله کنند اما یک جیب‌بر ساده و یک مامور امنیتی آمریکایی ناخواسته در این ماجرا درگیر می‌شوند و از اهداف این پلیس‌های فاسد باخبر می‌شوند.

شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «داستان اسباب‌بازی۱» به کارگردانی جان لستر، با بازی تام هنکس، تیم آلن و دان ریکلز پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ پخش می‌شود در این فیلم داستان یک عروسک است که وقتی یک آدم فضایی به اسباب بازی‌های پسری که صاحبش است اضافه می‌شود به او حسادت می‌کند که ماجراهایی را به‌وجود می‌آورد.
همچنین فیلم سینمایی «خرس قطبی کوچولوی۲» به کارگردانی پیت دی ریکر، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۹ پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید که لارز یک توله خرس قطبی است که با پدر و مادرش در قطب شمال زندگی می‌کند. او به‌همراه دوست خود، روبی برای نجات یک پنگوئن به‌نام کاروزو ناخواسته وارد قطار انسان‌ها می‌شوند و به جنوب می‌روند بعد از پیاده شدن از قطار وارد یک کشتی می‌شوند.
دیگر فیلم سینمایی شبکه پنج «دوربین» است که به کارگردانی محسن توکلی، با بازی پوریا پورسرخ، بهنوش بختیاری، مصطفی غلامی آبادانی و سارا منجزی جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ پخش می‌شود.
در این فیلم حامد یک آتلیه قدیمی که از پدرش به یادگار مانده دارد؛ که نامزدش رعنا اصرار دارد که آن را بفروشد اما حامد مخالف است. مجید، دوست حامد یک دوربین قدیمی پیدا می‌کند و به حامد هدیه می‌دهد که بعدا متوجه می‌شوند که دوربین از آینده عکس می‌گیرد آنها با گرفتن عکس از تابلوی اعلام قیمت دلار متوجه گران شدن دلار در چند روز آتی می‌شوند.

شبکه شما
تله فیلم «ستاره شرق» که بر اساس داستان زندگی فضل ابن شاذان از یاران امام رضا (ع) به کارگردانی علی غفاری و با بازی محمود پاک‌نیت، افشین نخعی و فخرالدین صدیق‌شریف پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۴ پخش خواهد شد.
همچنین فیلم تلویزیونی «کویر» به کارگردانی علی خزاعی‌فر و مهدی محمدی بدی‌آباد، با بازی آرش مجیدی، نرگس محمدی و آیدا کیخانی جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ پخش خواهد شد و در این فیلم تمام وقایع در جاده اتفاق می‌افتد و درباره چهار گروه آدم است که در جاده تهران به مشهد حرکت می‌کنند و سرنوشت آنها به‌نوعی با همدیگر گره می‌خورد.

شبکه نمایش
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پلیس فروشگاه» ساعت ۱۱، «قلدرها» ساعت ۱۵ و «واکنش زنجیره‌ای» ساعت ۲۱ پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه و فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «خسیس» ساعت ۱۳، «کلیک» ساعت ۱۵، «معجون زمان ۱» ساعت ۱۹ و «رهایی از شائوشنگ» ساعت ۲۱ جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳، ۱۵ ، ۱۹ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

شبکه کودک
فیلم سینمایی «بره ناقلا» که در آن بره ناقلا تصمیم می‌گیرد تا یک روز به خود استراحت دهد اما در این روز هیجانی بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کرده است نصیبش می‌شود به کارگردانی مارک برتون و ریچارد استارزاک، پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۴ پخش خواهد شد.
انیمیشن سینمایی «آقای مهربان» به کارگردانی علیرضا گلپایگانی و بهنام دلداده، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۴ پخش خواهد شد.
در این فیلم، حیوانات بیشه معتقدند که آدم‌ها موجودات بسیار خطرناکی هستند و باید تا جایی که می‌شود از آنها دوری کرد، با زخمی شدن کبوتر و افتادن او به دست انسان‌ها، بقیه حیوانات او را تنها می‌گذارند اما او اعتقاد دارد همه‌ انسان‌ها مثل هم نیستند و در میان آن‌ها انسان‌های مهربانی هم وجود دارند.

شبکه امید
فیلم تلویزیونی «فرزانه» به کارگردانی مهدی محمدی و با بازی حسین طاهری و روشنک سه‌قلعگی پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد که درباره فرزانه دختر کوچکی است که چادر نمازش را گم کرده است اما مادر و پدرش نمی‌توانند در خرید چادر به او کمک کنند. فرزانه با کمک نظافتچی خانه به بازار رضا می‌رود و پس از خرید پارچه چادری از پسری که در بازار دست‌فروشی می‌کند آدرس خیاطی را می‌پرسد اما ماموران شهرداری به دنبال پسر می‌افتند و فرزانه هم با پسر فرار می‌کند.
همچنین فیلم سینمایی «اسب مسابقه» به کارگردانی رودال والاس، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید که پنی زن میانسال و خانه‌دار یک پسر و دو دختر دارد مادرش را از دست داده و پدرش هم حال و روز خوبی برای ادامه مزرعه پرورش اسب خود ندارد. پنی تصمیم می‌گیرد برای کمک به پدرش مسئولیت مزرعه را برعهده بگیرد و روی کره اسبی که در قرعه‌کشی با شریک پدرش به دست آورده سرمایه‌گذاری می‌کند…..

شبکه افق
فیلم سینمایی «آمریکایی آرام» به کارگردانی فیلیپ نوینس، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۰ پخش خواهد شد که در این فیلم تامس فولر، روزنامه‌نگاری بریتانیایی است که در سال ۱۹۵۲، نخستین مراحل جنگ در هند و چین را برای لندن تایمز پوشش می‌دهد. او با آلدن پایل، آمریکایی پرشور و منطقی و ظاهرا ساده‌ای آشنا می‌شود که جزو تیمی پزشکی به سایگون آمده است و پس از چندی متوجه می‌شود آمریکایی‌هایی که وارد ویتنام شده‌اند تیم پزشکی نیستند و پایل در واقع، مأمور سازمان سیا است….
همچنین فیلم سینمایی «نامه‌های خیس» به کارگردانی مرجان اشراقی‌زاده، داستان دختری به ‌نام راضیه است که سال‌هاست از مادر پیر و بیمارش نگهداری می‌کند. او با کار بر روی لباس عروس امورات خود را می‌گذراند. با ورود پسری به زندگی‌اش، در زندگیش تغییراتی به وجود می‌آید. این فیلم با بازی بهروز شعیبی، جواد عزتی و شیرین بینا جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۸:۳۰ پخش خواهد شد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها