تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 157238

برنامه شبانگاهی «دست در دست» به مناسبت دهه کرامت در هفته منتهی به انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به صورت یک جُنگ شادِ شبانه با محوریت عشق به وطن، غرور و افتخار ملی و باحضور مهمانان مختلف به صورت ویژه‌ای روانه آنتن شبکه دو سیما خواهد شد.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ پخش این برنامه به صورت ویژه‌ای از جمعه ۲۱ تا دوشنبه ۳۱ خردادماه ادامه دارد و طی این مدت با حضور مهمانان مختلف موضوعاتی همچون پرچم، هویت و غرور ملی، مفاخر ایرانی، فوتبال و غرور ملی، شعر حماسی و میهنی، موسیقی ملی و … را دنبال می کند. همچنین موشن ‌گرافی‌های دیدنی و گزارش‌هایی با موضوعات مرتبط از دیگر بخش‌های این برنامه است که تقدیم بینندگان علاقمند به جُنگ‌های شبانه خواهد شد.

گفتنی است برنامه «دست در دست» امشب یکشنبه ۲۳ خرداد نیز با حضور کاوه خداشناس که هم‌اکنون با ایفای نقش شهید مجید شهریاری در سریال «صبح آخرین روز» به عنوان سریال شبانه شبکه دو حضور دارد، روانه آنتن می‌شود.
«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی از جنس مردم است. مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و … با هم گفتگویی صمیمانه را پیش می‌برند.
«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود .

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها