تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 121375

“مافیا” به تهیه‌کنندگی علیرضا سلطانی مسابقه‌ای خانوادگی است و در آن فرد با آزمون و خطا سعی در شناسایی افراد دیگر می‌کند.

به گزارش سینماسینما، مسابقه “مافیا” با هدف افزایش قوه تشخیص و با شرکت ۱۶۰ نفر از برگزیدگان مرحله نخست از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود.

علیرضا سلطانی تهیه کننده این مسابقه با اعلام این خبر گفت: این شرکت کنندگان از میان بیش از ۴۰۰ متقاضی و با آراء هیئت داوران در بازی‌های مقدماتی انتخاب و در ۵ مرحله به رقابت پرداختند.

وی اضافه کرد: “مافیا” مسابقه‌ای خانوادگی است و در آن فرد با آزمون و خطا سعی در شناسایی افراد دیگر می‌کند. در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه‌سازی می‌شود. در این مسابقه افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می‌شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می‌کنند تا افراد مافیا را شناسایی و برای حذف آنها رای دهند.

تهیه‌کننده “مافیا” از علاقمندی جوانان و نوجوانان به این بازی سخن گفت و ادامه داد: بومی سازی بازی مشابه هدف اصلی برنامه بوده و منتج به تولید ۳۲ مسابقه جذاب در دکوری به مساحت ۳۰۰ متر تصویربرداری شد. این دکور بیشتر بر فضای نوری متمرکز شده است و تغییرات نور باعث تغییر در فضای دکور می‌شود.

حضور بهنام تشکر به عنوان مجری مسابقه از دیگر موضوعاتی بود که علیرضا سلطانی به آن اشاره کرده و افزود: آقای تشکر برای اولین بار به عنوان مجری در برنامه‌های تلویزیونی حضور پیدا کرده است و توانست به خوبی مسابقه را اداره کند.

منبع: هنرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. ۵۶
    ۸, آذر, ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ ق٫ظ

    عالی ترین مسابقه ای ایست که تا کنون دیده ام ویکی دیگر از جذابیت های مسابقه وجود آقای تشکر است ولی این مسابقه می تواند برای خانم ها هم باشد

نظر شما


آخرین ها