تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176519

کارگردان شناخته شده سریال‌های ماه رمضانی تلویزیون از ساخت مجموعه‌ای ماورایی خبر داد که در مرحله ایده‌پردازی است.

به گزارش سینماسینما، یکی از رکورداران ساختِ سریال ماه رمضانِ تلویزیون، علیرضا افخمی است. او آخرین بار بعد از مدتی غیبت، با سریال «احضار» به شبکه یک آمد.

افخمی از سفارش سیمافیلم و ساخت سریال ماورایی خبر داد و تأکید کرد: این روزها در مرحله ایده‌پردازیِ مجموعه‌ای ماورایی قرار دارد. این مجموعه از سوی سیمافیلم برای ماه رمضان ۱۴۰۲ سفارش داده شده که مراحل طرح و ایده آن پیش می‌رود.

علیرضا افخمی در سال ۱۳۶۹ به‌عنوان ناظر کیفی دستیار کارگردان و بازیگر در مجموعه تلویزیونی «روزی روزگاری» همکاری داشت و بعد از این پروژه مدیر برنامه‌ریز سریال «امام علی(ع)» داود میرباقری شد. پس از آن مسئولیت نظارت کیفی بر سریال‌ها را به‌عهده گرفت.

علیرضا افخمی سال ۱۳۸۲ اولین سریال تلویزیونی‌اش تحت عنوان «تب سرد» را جلوی دوربین برد و پس از آن «او یک فرشته بود» را برای ماه رمضان شبکه دو سیما ساخت. «پنجمین خورشید»، «۵ کیلومتر تا بهشت»، «زیرزمین» و «پرستاران» دیگر کارهای این نویسنده و کارگردان تلویزیون به‌شمار می‌رود. افخمی مجموعه «وفا» را هم برای محمدحسین لطیفی نوشت.

«احضار» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید نیز در ژانر ماورایی برای رمضان ۱۴۰۰ ساخته شد و با حواشی و بازخوردهای متعدی روبرو بود.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها