تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 156105

برنامه «دست در دست» جمعه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۲۳:۰۰ به مناسبت روز ملی اهدای عضو میزبان فلورا سام بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون و سفیر انجمن اهدای عضو ایرانیان خواهد بود.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «دست در دست» در گفتگویی شنیدنی با فلورا سام پیرامون فرهنگ مقدس و معنوی اهدای عضو صحبت خواهد کرد.
همچنین دکتر مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و ام البنین سعادت گیرنده قلب و کلیه دیگر مهمانان این برنامه خواهند بود.
«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی از جنس مردم است. مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و … با هم گفتگویی صمیمانه را پیش می‌برند.
«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که به صورت ثابت جمعه‌، شنبه و یکشنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار دارد.

پخش نخستین قسمت از مستند «نامیرا» به روایت کامران تفتی

همچنین به مناسبت روز ملی اهدای عضو (جشن نفس)، شبکه دو سیما مستند «نامیرا» با روایت کامران تفتی را روانه آنتن می کند.

«نامیرا» مستندیست روایی از گذر لحظات ویژه ای که خانواده های اهدا کننده و گیرنده عضو تجربه کرده اند.

این مستند در سه قسمت به بیان داستان هایی ویژه از خانواده هایی می پردازد که رفتن عزیزان شان آغازی برای دیگران شده است.

گفت وگو با والدین اهداء کنندگان و دریافت کنندگان عضو بخش هایی از این مستند دیدنی است که با مشارکت انجمن اهدای عضو ایرانیان در شبکه دو سیما تولید شده است.

«نامیرا» به تهیه کنندگی هادی خدادی و کارگردانی علی تهرانی جمعه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها