تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 47542

رضا ایرانمنشرضا ایرانمنش بازیگر سری دوم «داستان یک شهر»؛ سومین تجربه سریال‌سازی اصغر فرهادی در مقام کارگردان، کسب جایزه اسکار را در برنامه «خندوانه» به او تبریک گفت.

به گزارش سینماسینما، شامگاه دوشنبه نهم اسفند رضا ایرانمش که مهمان برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان بود با اشاره به حضورش در مقام بازیگر در سری دوم مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» که سال ۱۳۸۰ به کارگرانی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت گفت: «برای ضبط «داستان یک شهر» حدودا یک سال و نیم با اصغر فرهادی بودیم و از همین جا کسب دومین جایزه اسکار را به او تبریک می‌گویم.»

او با اشاره به سابقه آشنایی و همکاری‌اش با اصغر فرهادی توضیح داد: «من، اصغر فرهادی، سعید آقاخانی، حمید فرخ‌نژاد و… در دانشگاه تهران با هم همکلاس بودیم. زمانی که اصغر شروع به کار کرد آن قدر بامعرفت بود که از دوستانش و بچه‌های دانشگاه استفاده کند. اصغر از همان موقع هم کم حرف اما بسیار اهل عمل بود. انسان مستعدی که همکلاسی و همکار بودن با او برایم موجب افتخار است.»

سری اول «داستان یک شهر» سال ۷۸ و سری دوم آن سال ۸۰ از شبکه پنج سیما پخش شد. اصغر فرهادی پیش از آن جدا از همکاری با تلویزیون در قالب فیلمنامه‌نویس، سریال‌های «مجتمع مسکونی فرج و فرخ» و «چشم به راه» را برای شبکه‌های پنج و دو سیما کارگردانی کرده بود.

پرونده اسکار ۲۰۱۷ در حالی بسته شد که اصغر فرهادی توانست با «فروشنده» دومین جایزه خود در بخش بهترین فیلم خارجی زبان را کسب کند.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها