تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 165115

تصویربرداری سریال «خوشنام» از نیمه گذشته است و این روزها در میدان قیام در حال ضبط است.

به گزارش سینماسینما، احمد زالی تهیه‌کننده سریال «خوشنام» درباره روند تولید این سریال که برای پخش از شبکه یک آماده می‌شود گفت: مریم سرمدی از بازیگران سریال از روز گذشته جلوی دوربین رفته و تصویربرداری سریال از نیمه گذشته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر روزهای پایانی نگارش فیلمنامه را داریم اما ضبط و تصویربرداری همچنان ادامه دارد و احتمالاً چند بازیگر دیگر نیز به زودی به پروژه اضافه می‌شوند.

این تهیه‌کننده تصریح کرد: چند لوکیشن خارجی هم در روزهای آینده داریم اما در حال حاضر همچنان در خانه اصلی شخصیت‌ها در میدان قیام تصویربرداری ادامه دارد که خانه شخصیت اصلی یعنی حمید لولایی است اما با حضور همه بازیگران ضبط می‌شود.

وی همچنین درباره کرونا و اینکه همچنان می‌تواند ریسک باشد یا خیر اظهار کرد: ما با رعایت کامل پروتکل‌ها کار می‌کنیم با اینکه همه بازیگران دو دوز واکسن را زده‌اند و حضور پزشک را هم در صحنه داریم. با این حال همانطور که گفتم گروه واکسیناسیون شده است و جای نگرانی نیست.

تصویربرداری «خوشنام» از نیمه گذشت/ سریال ما طنز صرف نیست

زالی در پاسخ به فضای طنز سریال و اینکه چقدر می‌تواند خلا طنز را پر کند گفت: این سریال طنز صرف نیست بلکه درامی آموزنده و اجتماعی است که از لحظات مفرحی هم برخوردار است. آنچه که مدنظر فیلمنامه است در درجه اول خانواده و اخلاق است که در هر قسمت سعی داریم به آن بپردازیم.

سریال «خوشنام» به تهیه کنندگی احمد زالی و کارگردانی علیرضا نجف زاده ساخته می‌شود و فیلمنامه اولیه‌اش توسط محسن کیایی نوشته شده بود. فیلمنامه این سریال با قلم فهیمه سلیمانی در حال نگارش برای شبکه یک سیما است.

حمید لولایی، هومن حاج عبدالهی، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجایی فر، محمدرضا داودنژاد، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا بازیگران سریال هستند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها